Премини към съдържанието
user157

Относно свързване към IRC през Proxy

Препоръчан отговор

Добър вечер,

един приятел си е вързал щайгата с друга посредством кабел и Proxy (съответно програмката е CCproxy). Та на второто PC нета си му бачка, сичко си е точно, само, че не може да се свърже с IRC сървърите и със Skype. Дайте някакво инфо как трябва да станат нещата, за да може да се върже. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,

един приятел си е вързал щайгата с друга посредством кабел и Proxy (съответно програмката е CCproxy). Та на второто PC нета си му бачка, сичко си е точно, само, че не може да се свърже с IRC сървърите и със Skype. Дайте някакво инфо как трябва да станат нещата, за да може да се върже. Благодаря предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами настрой мирката и скайп да се свързват през Проксито ... (порт и т.н..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости HotBird13°E

Що трябва да минава през програма прокси ?

В ХР си има функции за свързване с кабел RJ 45 и без допълнителни програми, нали.

Аз съм си сложил рутер и си закачвам зад него всичко каквото си искам и си бачка без никакви допълнителни настройки. скайпъ не го пускам да ми влиза в компюра но имам 4 други подобни програми за разговори през Интернет и чат и всичко бачка нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В настройките на CCProxy трябва да разреши SOCKS4 или SOCKS5, после в програмата за IRC трябва да отбележи че ще ползва едно от двете (това което е разрешено от CCProxy), като IP да сложи IP-то на комп-а на който работи CCProxy и съответно порта, който CCProxy е отворила за тази цел (обикновено е 1080).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.