Премини към съдържанието
Antonio70

В този форум е голям купон!

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Преди няколко дни дадох линкове към някои програми на една, две от тях дадох линкове и за крака, ръце, билки, отвари и др. такива и веднага бях предупреден и линка към отварата беше махнат до тук нищо интересно, гледам обаче има потребители дето също дават линкове като мен за разни такива помади и нито ги наказват нито им махат линковете.На техните профили обаче пише "калбата приятел", та въпроса ми е само за приятели ли е позволено или да.......... Ааааа сега видях. че и някъква репутация се е устремила яко надоло имах желание да давам обаче явно някои хора нямат желание да взимат, а и тези програми без регистрация не са нищо!Успех на всички!

Редактирано от Antonio70 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желанието ти да даваш е похвално, стига да спазваш правилата на форума. Това, което си видял е сигурно за периода преди да влезе забраната за подобни неща. Отношението е еднакво към всички. Ще чакаме с нетърпение новите ти постове, естествено без "допълненията".

Успех! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.