Премини към съдържанието
directora

Помощ за избор на факс апарат

Препоръчан отговор

Здравейте!

Трябва да купувам факс и не знам какъв тип да избера?

Очаква се да се рядко да се изпращат и/или получават факсове и идеята е да излезе най-икономично. Лазерен факс излиза скъпо => остава мастилено-струен или термо. Та значи въпроса е по-скоро какъв тип да избера? Факсът няма да свързва с PC.

За момента съм се спрял на http://www.jarcomputers.com/cgi-bin/jar/sh...PHPANKXFT902FXB - коментари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 5-6 години си купихме факс.Не мога да ти дам информация за новите модели,но факса в къщи е нещо подобно.Много съм доволен,само сменяш хартията и това е.Според мен си се ориентирал правилно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!

Трябва да купувам факс и не знам какъв тип да избера?

Очаква се да се рядко да се изпращат и/или получават факсове и идеята е да излезе най-икономично. Лазерен факс излиза скъпо => остава мастилено-струен или термо. Та значи въпроса е по-скоро какъв тип да избера? Факсът няма да свързва с PC.

За момента съм се спрял на http://www.jarcomputers.com/cgi-bin/jar/sh...PHPANKXFT902FXB - коментари?

Изборът е ок.За продуктите на Matsushita аз говоря с пристрастие.1992 година закупих апарат КХF-90B за 750$ или 18 500 бг лева.Дизайн досущ на избрания и то черен.Отличие, има телефонен секретар с касетка .Работи до ден днешен.

Като идея за най-икономично, инсталация на dial up модем и програмата WinFax към съществуващ комп, евентуален скенер и принтер.116$ е излишен коментар.

Успех с покупката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.