Премини към съдържанието
alex89_m

Йешич - аут от ЦСКА?!?

Препоръчан отговор

Миодраг Йешич вече не е треньор на ЦСКА, разбра "Топспорт".

В късния следобед вчера Васил Божков е решил да се раздели със сърбина. Той ще събере днес управата на "червените", за да им съобщи новината. По-късно пресслужбата на ЦСКА ще обяви официално за смяната на сърбина.

Много е вероятно е до края на месеца "армейците" да нямат нов наставник. Йешич замина вчера за Белград, за да вземе лиценз "Про" от школата на Люпко Петрович.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така разбрах от Топспорт ама тая работа май не е много сигурна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано Йешич се махне от ЦСКА защото само провали отбора викна всички смотани сърби а те нищо не прават време му беше да се маха и ЦСКА дано се съвземат малко cool.gifcool.gifcool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си GFreeman. С него щяхме /Левски/ да сме винаги шампиони, щото сега като се махне ще вземат да се съвземат!

Усещам, че Еди Ераносян е новия избранник. За жалост на всички сини фенове, защото той се е доказал на кормилото на Локото, че е много добър млад и перспективен български треньор!!!

Редактирано от alex89_m (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и добър треньор да е с това ръководство нищо няма да направи. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колкото и добър треньор да е с това ръководство нищо няма да направи. sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Да тука определено си прав :):);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе как цяла есен Йешич не беше лош а сега всичко е на 180 градуса не може за два месеца да е забравил как се тренира отбор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе как цяла есен Йешич не беше лош а сега всичко е на 180 градуса не може за два месеца да е забравил как се тренира отбор.

<{POST_SNAPBACK}>

е да ама явно е забравил или иска да си напални джоба с парици и да напусне ЦСКА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦСКА скоро няма да се възроди като отбор нещата там са от зле по-зле!!!

:clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ЦСКА скоро няма да се възроди като отбор нещата там са от зле по-зле!!!

:clap:

<{POST_SNAPBACK}>

еми добре де кажи ми как ще се подобриме тоя Йешич продаде сички добри играчи бе и вкара смотани сърби каде не могат да хванат топката

Редактирано от Crazy_Alf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
еми добре де кажи ми как ще се подобриме тоя Йешич продаде сички добри играчи бе и вкара смотани сърби каде не могат да хванат топката

А бе това дето го казваш не е много вярно. Много трансфери направиха, но определено повечето от тях са добри, ала при толкова играчи незнам защо бяха нужни тея трансфери :clap: Доколкото до напускането му- определено трябваше да го направи по-рано :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А бе това дето го казваш не е много вярно. Много трансфери направиха, но определено повечето от тях са добри, ала при толкова играчи незнам защо бяха нужни тея трансфери :clap: Доколкото до напускането му- определено трябваше да го направи по-рано :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Тея трансфери може би ги направи за да се "налапа" с парички и да напусне да не мислиш че го интересува дали ще паднат или ще бият нали си направи парите и са напуска и готово

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще и Капело да дойде тренер на ЦСКА нещата няма да се оправят щом играчите не искат да играят . Против съм и за идването на Ераносян . Треньор трябва да е някой Цска - ар .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ераносян си е много добър тренер. Доказал го е. Аз го харесвам.

Но и в Левски и в ЦСКА се повтаря един период:

ПОПАДНЕ ОТБОРА В КРИЗА => ТРЕНЕРА С ОСТАВКА => ДОЙДЕ НОВ - ПОТРЪГНАТ НЕЩАТА => СТИГНЕ СЕ ДО НОВА КРИЗА И ... (ПАК ОТНАЧАЛО СЪЩОТО И ПАК И ПАК ДО БЕЗКРАЙНОСТ)

И ТОЯ ПЕРИОД Е ОТ ОКОЛО 1 ГОДИНА.

Това само в България го има ми се струва. Лоша практика!

Специално за Йешич вече казах какво ми е мнението. Тук правя едно изключение и мисля, че той трябваше да си замине - некадърен е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.