Премини към съдържанието
joros

Проблем с деинсталацията на Kaspersky!

Препоръчан отговор

Инсталирах си антивирусната програма Kaspersky от един торент сайт и сега искам да я деинсталирам ,но не мога - при натискане на Uninstall ми се изключва компютъра и се рестартира.Как да я изтрия тази програма ,ако знае някой ,моля да ми помогне sad.gif !!!!!!! Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си антивирусната програма Kaspersky от един торент сайт  и сега искам да я деинсталирам ,но не мога - при натискане на Uninstall ми се изключва компютъра и се рестартира.Как да я изтрия тази програма ,ако знае някой ,моля да ми помогне    sad.gif !!!!!!! Благодаря ви предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

Ако си с Kaspersky 6, свали си ТОВА . Първо пускаш avp_remove.cmd, а после всички .reg файлове. Накрая изтриваш папката на kaspersky и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще ти помогна, макар че ми е чудно защо искаш да я делнеш, тъй като програмата е "бетон", все пак решението си е твое, но да знаеш, че по-добър анти-вир от Касперски няма! По лек анти-вир може да намериш, но програма с по-дълбок скенер от Касперски, няма. Значи, първо трябва да я дезактивираш, иначе,ти като искаш да я изтриеш, и тя приема твоето действие като заплаха.Тя,програмата, да не е луда сама да се саморазруши?! Все едно сега да искаш да делнеш Уиндоуса, как ще стане?! Затова, от старта бутона отиваш на Help and Support, след това отиваш на: Use Tools to view your computer information and diagnose problems,кликваш върху: System Configuration Utility,кликваш върху този линк, който виждаш да посочва зелената стрелка, и от диалоговия прозорец, който ти се отвори, отиваш на меню Startup и махаш отметката на avp, ти там вече ще се оправиш, като видиш устройството и папката, където си инсталирал програмата. Махаш кабела за нета отзад и избираш да се рестартне компа, след това знаеш вече откъде да я деинсталираш програмата "Add and Remove Programs", като я делнеш, рестартираш компа два пъти, и си готов. Хубаво е да използваш програма за почистване на регистрите, и така да премахнеш невалидните ключове от програмата. Тава е, успех!

Редактирано от MELL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Мел,но пак не мога да го деинсталирам,пак ми се изключва комп- а и рестартира.Мога ли да преинсталирам Уиндоуса без да ми се изтрият програмите в С - то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря ти Мел,но пак не мога да го деинсталирам,пак ми се изключва комп- а и рестартира.Мога ли да преинсталирам Уиндоуса без да ми се изтрият програмите в С - то

<{POST_SNAPBACK}>

Можеш, при инсталиране избираш опцията Repair Existing Windows (но не и с Recovery console) и си инсталираш наново виндовса.Програмите ти си седят и можеш да продължиш да си ги ползваш както до сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Оправи ли се вече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оправи ли се вече?

<{POST_SNAPBACK}>

Да ,оправих го - с това което ми предложи ТЕ ВG, вече ме пусна да деинсталирам.Браво,пич ,много ми помогна,евала ,бате!!!!

А на теб Мел ти благодаря много за отзивчивостта и загрижеността :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.