Премини към съдържанието
stormbringer

Проблем с TVTuner - Super Digital Video

Препоръчан отговор

Имам проблем с един TV Tuner, от супер известната марка Super Digital Video (Ако въобще може да се нарече мартка това). Не мога да му видя чипсета понеже конфигурацията е в гаранция. офтуера на този тунер е с невероятното име TVR.exe. Е с него тунера не работи въобще, затова инсталирах ChrisTV и тунера си работи само дето с ChrisTV нещо не мога да подкарам дистанционното. Пробвах и с FLY2000TV там всичко е наред с дистанционното но пък немога да оправя нещата с каналите, ползвам някакъв стандартен WDM драйвер и програмата ми открива само един канал.

Ще ви помоля ако някои е запознат да ми даде повече информация за това как работи Fly2000TV или пък някакви идеи за решение на проблема.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zdravei az su6to imam takuv tv tuner i imam problemi .Imam softwer no nqmam zvuk na nqkoi programi ako moje6 pi6i mi na inter_inter@abv.bg 4e e spe6na rabotata.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Zdravei az su6to imam takuv tv tuner i imam problemi .Imam softwer no nqmam zvuk na nqkoi programi ako moje6 pi6i mi na inter_inter@abv.bg 4e e spe6na rabotata.

Латиница <ahttps://www.kaldata.com/forums/uploads/emoticons/default_thumbsdownsmileyanim.gif' alt=':down:'> Виж правилата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е тук, един от царете на софт за управление на ПЦ-то с ДУ :yanim: лек е за машината и лесно се конфигурира, дано да хване и вашия тунер! Аз го ползвам от как се помня !

http://slydiman.compass.com.ru/download/slycontrolrus.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробва ли с уинампа -свали си плъгина от саита му тв за инпут -0.3мб е и звука върви и по шина и по аукс и видео входа БАЧКА яко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.