Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

welizar

Проблем с TP-LINK drivers

Препоръчан отговор

Проблема ми е, че като сложа диска не ми го чете като инстал, а ги explore-ва. Другия ми проблем е, че като отворя пдф файла ми казва да вляза в админ панела на wireless от 192.168.1.1, но там не си знам паса, пробвах admin, 123456 и всякви други такива, но без резултат. Много ми е бавен нета, вероятно за това, не ми отваря сайтове, а нет имам. Става дума за TL-WR542G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диск не ти е нужен. За влизане в настройките: набираш адрес 192.168.1.1 и после потребител и парола admin (с малки букви). Естествено преди това настройваш мрежовата карта на автоматично приемане на настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там проблема ми е, че ми дава грешна парола и не я знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там проблема ми е, че ми дава грешна парола и не я знам.

тогава ресетвате маршрутизатора и го настройвате наново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за ресет отзад от копчето, пробвах - не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за ресет отзад от копчето, пробвах - не става.

Не, прочетете в документацията как се прави пълен ресет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За reset е необходимо да задържиш копчето  30 секунди натиснато.За "автоматичните" настройки:

user: пишеш  admin за pass:оставяш празно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.