Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Няколко пъти през деня имам кашлица, а сутрин в легнало положение имам и хрипове.Носът ми тече,нямам гърлобол и температура.Не отслабвам и нямам отпадналост.Лекарката ми откри трахеит.Възможно ли е да е нещо по-сложно,защото вече 8-ми ден си е все същото.Предписала ми е тавипек и теотард, а антибиотикът не го понесох и го махнах.Какъв антибиотик от опит бихте ми препоръчали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко пъти през деня имам кашлица, а сутрин в легнало положение имам и хрипове.Носът ми тече,нямам гърлобол и температура.Не отслабвам и нямам отпадналост.Лекарката ми откри трахеит.Възможно ли е да е нещо по-сложно,защото вече 8-ми ден си е все същото.Предписала ми е тавипек и теотард, а антибиотикът не го понесох и го махнах.Какъв антибиотик от опит бихте ми препоръчали.

Аз лично бих ти препоръчал не антибиотик,а да си направиш една тенджера горски чай,след като изстине,прехвърли малко чай в едно шише - да речем литър ,литър и половина,изцеждащ три лемона и го добавяш към шишето,после затваряш шишето,разклащаш леко,и след това пиеш и си готов! ;)

Допълнително ще ти препоръчам,да пиеш и прясно изцедени сокове ( не от магазина,а от вкъщи)! ;)

Успех! :)

Taкива ,,въпроси,,са за пред доктори-не за форуми!!!

Глупости,няма такова нещо,човекът си е на точното място и няма нужда от "лекари"! ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.