Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rekitta

Отново старото включване при Windows XP

Препоръчан отговор

Здравейте. От известно време,когато си включвам уиндолса(XP) ми е по стария вариант. Тоест - онова с черния екран Fast User Switching. Първоначално беше с Welcome Screen, обаче нещо си ръчках там дали да ми е класически стил или по-новия стил. После рестартирах компа,защото нещо ме издразни и ми излезе Fast User Switching, натиснах окей, после някакво си NetWare Conection или нещо подобно и пак натиснах окей,защото нямаше какво да натисна. И после опитах да го променя, но ми излиза това: 

http://prikachi.com/images.php?images/335/6270335c.jpg

Някой знае ли как да го оправя? Пробвах при Add or Remove Programs, но там го няма. На мен лично Welcome Screen-a ми харесва повече и искам пак да ми е така. :) Търсих къде да го деинсталирам,но нищо не намирам.

П.С Ако мястото не темата не е тук, моля да я преместите. :]

post-337077-0-87816500-1372415314_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start > Control Panel > Network Connections > Local Area Connection - десен бутон - Properties > ако има нещо с именцето novell го щраквай и uninstall.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в потребителски акаунти =>Control Panel=>User Accounts=>Change the way users log on or off - и от там си избираш слагаш едно тикче на първото-използванe на екрана за приветствие (use the welkome screen) и даваш ок!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
bluelight, благодаря ти много. : )) Оправих го и сега съм с Welcome Screen.  :whist: А до rapt0r, аз се пробвах да го правя, но не ставаше, защото имах инсталирам NetWare. Сега го деинсталирах и вече всичко е наред.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.