Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. От известно време,когато си включвам уиндолса(XP) ми е по стария вариант. Тоест - онова с черния екран Fast User Switching. Първоначално беше с Welcome Screen, обаче нещо си ръчках там дали да ми е класически стил или по-новия стил. После рестартирах компа,защото нещо ме издразни и ми излезе Fast User Switching, натиснах окей, после някакво си NetWare Conection или нещо подобно и пак натиснах окей,защото нямаше какво да натисна. И после опитах да го променя, но ми излиза това: 

http://prikachi.com/images.php?images/335/6270335c.jpg

Някой знае ли как да го оправя? Пробвах при Add or Remove Programs, но там го няма. На мен лично Welcome Screen-a ми харесва повече и искам пак да ми е така. :) Търсих къде да го деинсталирам,но нищо не намирам.

П.С Ако мястото не темата не е тук, моля да я преместите. :]

post-337077-0-87816500-1372415314_thumb.

Редактирано от rekitta (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start > Control Panel > Network Connections > Local Area Connection - десен бутон - Properties > ако има нещо с именцето novell го щраквай и uninstall.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в потребителски акаунти =>Control Panel=>User Accounts=>Change the way users log on or off - и от там си избираш слагаш едно тикче на първото-използванe на екрана за приветствие (use the welkome screen) и даваш ок!

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
bluelight, благодаря ти много. : )) Оправих го и сега съм с Welcome Screen.  :whist: А до rapt0r, аз се пробвах да го правя, но не ставаше, защото имах инсталирам NetWare. Сега го деинсталирах и вече всичко е наред.  :)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.