Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Попадна ми въпросната навигация. Има си карта памет с инталирана карта на европа, но няма такава на България. Моля който е запознат как се работи с тази навигация да ми обясни, ако може,  как се ъплоудва картата и по възможност линк за сваляне. Всяка допълнителна информация е добре дошла. Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам, то май се купуват директно SD карти за тези навигации. Въобще като е вързан към компютър вижда ли се разширението на картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам, то май се купуват директно SD карти за тези навигации. Въобще като е вързан към компютър вижда ли се разширението на картата?

Не съм пробвал защото е паднала батерията и не държи много а не се зарежда през USB-to .. трябва да я закача на запалката. Но имам четец за картата и от там мога да оперирам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал защото е паднала батерията и не държи много а не се зарежда през USB-to .. трябва да я закача на запалката. Но имам четец за картата и от там мога да оперирам. :)

Идеята ми беше тъпа, да видиш картата, и ако може да си намериш из нета подобна/май са на navteq/, и да ги замениш, да видиш дали лаунчера ще подкара SD картата с променена картографска карта.  Иначе ще трябва да си поръчаш от Италия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше тъпа, да видиш картата, и ако може да си намериш из нета подобна/май са на navteq/, и да ги замениш ...

Идеята ти не е тъпа. Само че на NavTeq има карти за различни видове устройства и софтуер, и в различни формати. Затова трябва да види какви точно са на устройството, и да търси съвместими.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше тъпа, да видиш картата, и ако може да си намериш из нета подобна/май са на navteq/, и да ги замениш, да видиш дали лаунчера ще подкара SD картата с променена картографска карта.  Иначе ще трябва да си поръчаш от Италия.

То на картата си има някакъв софтуер за самата навигация та се съмнявам че ще тръгне с друга. най-малкото трябва да се копират тези файлове и тогава да се пробва дали ще стане, а няма как да купя карта само за пробата. Занимавал съм се предимно с гармин и там си сваляш картите от нета. Та нещо такова ми се искаше - линк направо? Нали това е целта на тая карта да се качват карти на нея :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То на картата си има някакъв софтуер за самата навигация та се съмнявам че ще тръгне с друга. най-малкото трябва да се копират тези файлове и тогава да се пробва дали ще стане, а няма как да купя карта само за пробата. Занимавал съм се предимно с гармин и там си сваляш картите от нета. Та нещо такова ми се искаше - линк направо? Нали това е целта на тая карта да се качват карти на нея :)

Принципно шанса е 50:50, на доста навигации може да тръгне и друг софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кофти инвестиция е това 50:50 предвид цената на тази точно навигация, една такава карта и евентуално друга навигация. Търси се друго решение... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кофти инвестиция е това 50:50 предвид цената на тази точно навигация, една такава карта и евентуално друга навигация. Търси се друго решение... :)

поне разбра ли какво е разширението на файловете с картите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако още не си я купил тази навигация - решение ще се намери ;) . Само си кажи бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.