Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля да ми дадете съвет относно закупуването на хВох 360 ,защото съм силно неинформиран... Предложете ми някои модели на конзолата,ако може да е изгодно,да е 1-ва употреба и да не е над 500лв. Кажете ми каква е разликата между Аrcade и Slim (дали ако си взема Слим ще мога да играя всички игри?)  Ако конзолата ми има 4ГБ памет и си купя оригинална игра проблем ли ще е и по-точно за какво служи паметта на хВох-а ? МОЛЯ ДА ПОМОГНЕТЕ :(  :(  :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, ако имах финанси сега щях да си взема това SONY PLAYSTATION 3 + В комплекта Book of spells, motion контролер, EYEPET камера и подарък PS3 CHARGE&PLAY USB кабел :) Иначе ето ти XBOX 360 MICROSOFT XBOX 360 S 250GB + В комплекта има игра Forza Horizon :) Или пък изчакай до края на годината би трябвало да излезе PS4 и XBOX 720 ONE .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да изчака да излезе XBOX ONE - 1-во на нея няма да могат да се играят игри за XBOX 360, 2-ро ще струва почти двойно - някъде към 1000 лева. Конзолата може да си я купи и по-евтино http://plesio.bg/microsoft-xbox-360-c-69981125.html Тая с 250 GB диск, допълнителен втори контролер и две игри за 469 лв според мене е най-изгодна

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел това с кинекта, нищо, че е само с 4GB Microsoft Xbox 360 4GB Kinect + Disneyland + Adventures + Disney Rush

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви,но мисля да си взема този:  http://plesio.bg/microsoft-xbox-360-c-69981125/microsoft-xbox-360-4gb-p-284184.html  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей от много години съм във гейминга и мога да ти кажа имам и двете конзоли и Playstation3      и     Xbox360 250GB 

Сравнения 

+ на тройката играеш безплатно онлайн игрите

- на бокса се плаща 

+ тройката има по лек контролер и е по безшумен

- бокса изправен шуми

+ тройката има много добри игри

- бокса по малко

---------------------- Извод и двете са на ниво стига за едното да имаш пари да играеш онлайн  относно вземи си 250 + форзата и скайрим

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей от много години съм във гейминга и мога да ти кажа имам и двете конзоли и Playstation3      и     Xbox360 250GB 

Сравнения 

+ на тройката играеш безплатно онлайн игрите

- на бокса се плаща 

+ тройката има по лек контролер и е по безшумен

- бокса изправен шуми

+ тройката има много добри игри

- бокса по малко

---------------------- Извод и двете са на ниво стига за едното да имаш пари да играеш онлайн  относно вземи си 250 + форзата и скайрим

За да играя игри в нета с xbox трябва  да плащам ? Освен, че съм я купил трябва и да плащам за да играя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че не се плаща всеки месец, а накуп за 3 месеца или за 1 година

в български пари http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=12975 или http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=13279

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E това е голяма простотия... Освен, че ще дам 600лв. за конзолата, 100 лева за игра трябва да дам още 100 лева за да играя. Тва е ебахти нахалството... Вече разбирам защо е М$

A playstation plus акаунта за какво е ? Какво получава с него ?

http://www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-Bundle-Playstation-3/dp/B00DBKSN8M/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1376481754&sr=1-1&keywords=playstation+3 според мен това е перфектната сделка. за 400лв. взимам GTA V (Точно за това гледам за конзола) и конзолата естествено :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако щеш давай, когато излезе PS4 ще е същото и при $ON¥ - може да играеш онлайн PS4 игри само ако имаш PSN Plus акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако щеш давай, когато излезе PS4 ще е същото и при $ON¥ - може да играеш онлайн PS4 игри само ако имаш PSN Plus акаунт.

E това са пълни простотии. Значи ще им дам една гора пари за шибаната конзола, една гора пари за игри и още една гора пари за да играя ? Що направо не си е**т майките. По добре да дам една гора пари за PC ама поне ще знам за какво съм си дал парите...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жесток си приятел ( psn е безплатен + виж за какво е Plus)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте :) 

Поръчах си джойстик за конзолата от Ибей но се оказа че съм поръчал само панелите с копчета без никакви платки вътре дефакто имам само пластмаса :(

Ще съм благодарен ако някой ми каже каже как е на английски платка или ветрешност или пък направо ми даде линк от Ибей   за да си я поръчам та да сглобя шибания джойстик :)

Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте :)

Поръчах си джойстик за конзолата от Ибей но се оказа че съм поръчал само панелите с копчета без никакви платки вътре дефакто имам само пластмаса :(

Ще съм благодарен ако някой ми каже каже как е на английски платка или ветрешност или пък направо ми даде линк от Ибей   за да си я поръчам та да сглобя шибания джойстик :)

Благодаря ви :)

"Вътрешности" не се продават. Научете го този Английски!

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Official-Xbox-360-Black-Wireless-Controller-Latest-Version-Genuine-item-/321132412698?pt=UK_Controllers_Attachments&hash=item4ac4fbbf1a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хак за 120лв можеш също така да играеш онлайн със него съм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• от даниел павелов
      Здравейте, форумници! Преди седмица, учителят ни по физика ни да те нещо като въпросче, но логическо, правих струвах, РАЗСЪЖДАВАХ  търсих на български, на английски, но не намерих, моля помогнете! Ето ви въпроса : МОЖЕ ЛИ ДА ВИДИТЕ ОГЛЕДАЛО?
      Мерси предварително!
    • от cveti81
      Здравейте! Значи 2018 си взех една натриева лампа с дросел и рефлектор.........Препоръчаха ми я едни агрономи щото имах една мандарина дето беше малка и понеже не беше много слънчево ми препоръчаха да си купя такава да заякне дръвчето и аз развързах кесията.........Та сега нямам какво да я правя щото дървото се оправи............Та питането ми е къде изкупуват такива, че не ми трябва вече? Тез мойте агрономи ми разправяха, че разправяха, че в западна  европа ги ползвали масово да гледат плодове и зеленчуци в закрити хангари.....Благодаря ви предварително?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.