Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля да ми дадете съвет относно закупуването на хВох 360 ,защото съм силно неинформиран... Предложете ми някои модели на конзолата,ако може да е изгодно,да е 1-ва употреба и да не е над 500лв. Кажете ми каква е разликата между Аrcade и Slim (дали ако си взема Слим ще мога да играя всички игри?)  Ако конзолата ми има 4ГБ памет и си купя оригинална игра проблем ли ще е и по-точно за какво служи паметта на хВох-а ? МОЛЯ ДА ПОМОГНЕТЕ :(  :(  :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, ако имах финанси сега щях да си взема това SONY PLAYSTATION 3 + В комплекта Book of spells, motion контролер, EYEPET камера и подарък PS3 CHARGE&PLAY USB кабел :) Иначе ето ти XBOX 360 MICROSOFT XBOX 360 S 250GB + В комплекта има игра Forza Horizon :) Или пък изчакай до края на годината би трябвало да излезе PS4 и XBOX 720 ONE .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да изчака да излезе XBOX ONE - 1-во на нея няма да могат да се играят игри за XBOX 360, 2-ро ще струва почти двойно - някъде към 1000 лева. Конзолата може да си я купи и по-евтино http://plesio.bg/microsoft-xbox-360-c-69981125.html Тая с 250 GB диск, допълнителен втори контролер и две игри за 469 лв според мене е най-изгодна

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел това с кинекта, нищо, че е само с 4GB Microsoft Xbox 360 4GB Kinect + Disneyland + Adventures + Disney Rush

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви,но мисля да си взема този:  http://plesio.bg/microsoft-xbox-360-c-69981125/microsoft-xbox-360-4gb-p-284184.html  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей от много години съм във гейминга и мога да ти кажа имам и двете конзоли и Playstation3      и     Xbox360 250GB 

Сравнения 

+ на тройката играеш безплатно онлайн игрите

- на бокса се плаща 

+ тройката има по лек контролер и е по безшумен

- бокса изправен шуми

+ тройката има много добри игри

- бокса по малко

---------------------- Извод и двете са на ниво стига за едното да имаш пари да играеш онлайн  относно вземи си 250 + форзата и скайрим

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей от много години съм във гейминга и мога да ти кажа имам и двете конзоли и Playstation3      и     Xbox360 250GB 

Сравнения 

+ на тройката играеш безплатно онлайн игрите

- на бокса се плаща 

+ тройката има по лек контролер и е по безшумен

- бокса изправен шуми

+ тройката има много добри игри

- бокса по малко

---------------------- Извод и двете са на ниво стига за едното да имаш пари да играеш онлайн  относно вземи си 250 + форзата и скайрим

За да играя игри в нета с xbox трябва  да плащам ? Освен, че съм я купил трябва и да плащам за да играя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че не се плаща всеки месец, а накуп за 3 месеца или за 1 година

в български пари http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=12975 или http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=13279

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E това е голяма простотия... Освен, че ще дам 600лв. за конзолата, 100 лева за игра трябва да дам още 100 лева за да играя. Тва е ебахти нахалството... Вече разбирам защо е М$

A playstation plus акаунта за какво е ? Какво получава с него ?

http://www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-Bundle-Playstation-3/dp/B00DBKSN8M/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1376481754&sr=1-1&keywords=playstation+3 според мен това е перфектната сделка. за 400лв. взимам GTA V (Точно за това гледам за конзола) и конзолата естествено :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако щеш давай, когато излезе PS4 ще е същото и при $ON¥ - може да играеш онлайн PS4 игри само ако имаш PSN Plus акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако щеш давай, когато излезе PS4 ще е същото и при $ON¥ - може да играеш онлайн PS4 игри само ако имаш PSN Plus акаунт.

E това са пълни простотии. Значи ще им дам една гора пари за шибаната конзола, една гора пари за игри и още една гора пари за да играя ? Що направо не си е**т майките. По добре да дам една гора пари за PC ама поне ще знам за какво съм си дал парите...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жесток си приятел ( psn е безплатен + виж за какво е Plus)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте :) 

Поръчах си джойстик за конзолата от Ибей но се оказа че съм поръчал само панелите с копчета без никакви платки вътре дефакто имам само пластмаса :(

Ще съм благодарен ако някой ми каже каже как е на английски платка или ветрешност или пък направо ми даде линк от Ибей   за да си я поръчам та да сглобя шибания джойстик :)

Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте :)

Поръчах си джойстик за конзолата от Ибей но се оказа че съм поръчал само панелите с копчета без никакви платки вътре дефакто имам само пластмаса :(

Ще съм благодарен ако някой ми каже каже как е на английски платка или ветрешност или пък направо ми даде линк от Ибей   за да си я поръчам та да сглобя шибания джойстик :)

Благодаря ви :)

"Вътрешности" не се продават. Научете го този Английски!

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Official-Xbox-360-Black-Wireless-Controller-Latest-Version-Genuine-item-/321132412698?pt=UK_Controllers_Attachments&hash=item4ac4fbbf1a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хак за 120лв можеш също така да играеш онлайн със него съм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dani 01
      Здравейте! Решихме с един приятел да започнем някакъв проект - игра.... Нямаме много познания за това... мислим да работим със Scratch...
      Имаме идея да направим някакъв вирутуален град или село или нещо такова, което да се развива... но не знам това до колко е възможно със Scratch 
      Някакви препоръки, идеи?
          Благодаря предварително!

• от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
    • от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.