Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

n1ghtdem0n

Проблем - Unknown device - K7NF2-RAID

Препоръчан отговор

Здравейте, Имам странен проблем на горе споменататс дънна платка (AsRock K7NF2-RAID). http://s15.postimg.org/ibm91jlh7/li_Eixd_HYyiq_U.jpg Както на тази снимка съм сложил двата конектора (ако така се наричат), но след като пусна си остава черен екран, а като ги махна всичко е нормално, освен че не разпознава USB устройствата, излиза Unknown Device. Моля за помощ. Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен мен проблема е подобен.Компютъра си работи пефектно но нямам звук и usb-тата не ми работят намира ми ги като unknown device и си мисля ,че проблема идва от южния мост.Нека някой който повече ги разбира да каже мнението си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нфорс ли е чипсета забрави. Навремето се славеха доста с прегряване, така че не ме учудва от това да е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи няма оправяне, така ли да разбирам? :(

Ако ти се занимава може да му сложиш едно охладителче на чипсета, но след продължително нагряване едва ли би помогнало особено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cyborg_ Ама то когато сложа конекторите изобщо не се включва, просто остава на черен екран. Не мисля че е от прегряване :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.