Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет ! незнам дали съм избрал точния раздел за темата си :) ама искам да попитам ... Преди няколко дни си купих едно много яко телефонче - HTC Wildfire S,телефончето си е супер има страхотна камера,бърз е в менюто и изобщо като цяло си е пушка :) но ето какъв е проблема ... никъде в менюто не намирам опцията - Карта с памет :( не мога да намеря къде се записват файловете които ми ги пращат или си ги качвам от компа :( и другото нещо ... когато го свържа с USB към компа,не ми излиза диска на картата с памет в My Computer :( един приятел преди имаше такъв телефон,и ми каза,че имало една програма която се инсталира за да покаже Менюто на карта с памет и приложенията ... но той в момента не е в BG и незнам как да работя с телефона :(

Ако някой може да помогне моля да пише :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC Sync Manager

и тва чудо къде се инсталира  !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и тва чудо къде се инсталира  !?

На компютъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D To, би трябвало и без софтуера, Windows да ти разпознае картата памет, като външен диск(флашка). Така беше при моя SE ArcS.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На компютъра!

Сори за глупавите въпроси които задавам но ... до сега не съм имал такъв телефон и не му разбирам изобщо :( значи програмата се инсталира на компа,а после кво да правя !?

:D To, би трябвало и без софтуера, Windows да ти разпознае картата памет, като външен диск(флашка). Така беше при моя SE ArcS.

Би трябвало ама не става :( пише,че драйвера не може да е намерен :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от georgi.georgiev9
      Трябва ми човек спешно който разбира от матлаб  много ви моля СПЕШНО Е!!!!
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Bongo1333
      Здравейте не ми дава да си изтегля енда игра от St eam , когато цъкна да я изтегляя ми излиза това.. 
    • от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.