Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ludaka55

Въпрос относно YouTube

Препоръчан отговор

Наскоро започнах да снимам gameplays на игри YouTube (преди 1-2 дни) .Та въпроса ми дали има някакъв начин да си направя клиповете по-известни, щото примерно във vbox7 можеш да си слагаш клиповете в групи и т.н. , за да стават по популярни, а не знам дали в YouTube може. Но и да може - не знам как. Така че моля, ако някой знае дали може, да ми даде някакви съвети.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро започнах да снимам gameplays на игри YouTube (преди 1-2 дни) .Та въпроса ми дали има някакъв начин да си направя клиповете по-известни, щото примерно във vbox7 можеш да си слагаш клиповете в групи и т.н. , за да стават по популярни, а не знам дали в YouTube може. Но и да може - не знам как. Така че моля, ако някой знае дали може, да ми даде някакви съвети.  :)

Съжалявам за тъпия въпрос , но с какво снимаш и с какво конвертираш ?

бтв може ли профила ти  ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

общо взето с всякакви приоми от маркетинга: партизански да натякваш по сайтове, също и като видео отговори на други геймплей клипове, като последното може да се обсъди и с автора за взаимна помощ тип "аз на теб, ти на мен" стабилно използване на опциите за онези плаващи коментари из видеото (captions ако не се лъжа, не ми е интересна темата) промотиране на целия канал ( и/или отделни видеа) по разните му там игрови форуми, гайдове, walk-troughs и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Hero_ Zero75
      Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World
      Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale
      И/Или
      Кога PvE/Save the World ще стане безплатен
    • от HeadMonster
      Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
      За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
      Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието 
      EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден !!! Имам питане относно въпросните EVENT ID посочени по горе в заглавието Windows 7 Ultimate 64bit (ако е нужно да се знае)
      EVENT 7038 -
      Услуга upnphost не може да влезе като NT AUTHORITY\LocalService с текущо конфигурираната парола, поради следната грешка:
      Заявката не се поддържа.
      За да осигурите правилното конфигуриране на услугата, използвайте конзолната добавка за услуги в конзолата на Microsoft за управление (MMC).
      EVENT ID 7000 - Услуга UPnP Device Host не може да бъде стартирана поради следната грешка:
      Услугата не стартира поради неуспешно влизане.
      EVENT ID 10005 - DCOM got error "1069" attempting to start the service upnphost with arguments "" in order to run the server:
      {204810B9-73B2-11D4-BF42-00B0D0118B56}

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.