Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Става въпрос за Windows 7.Искам да питам каква ОС да сложа на лаптопа Lenovo T400 (2,26GHZ, 3GB, INTEL GMA4500) - 64битова или 32? 

Ще се използва за интернет, игри от типа на Зума, музичка в Youtube и Vbox и Word и др. такива програми.

Би трябвало да работи еднакво и на двете, ако е така наистина бих предпочел 32 бит, защото по - старите програми и игри ще вървят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за Windows 7.Искам да питам каква ОС да сложа на лаптопа Lenovo T400 (2,26GHZ, 3GB, INTEL GMA4500) - 64битова или 32? 

Ще се използва за интернет, игри от типа на Зума, музичка в Youtube и Vbox и Word и др. такива програми.

Би трябвало да работи еднакво и на двете, ако е така наистина бих предпочел 32 бит, защото по - старите програми и игри ще вървят :)

Слагай 32бита, защото рама ти е под 4GB. Ако инсталираш 64битов ще се създаде папка в С, която е за 32 битовите приложения, така че програмите за 32 работят под 64

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък залагам на 64-и битова ОС,защото такива инструкции поддържа процесора.Преди време беше важно наистина с колко РАМ-памет е компютъра (защото при 4 ГБ рам,и 32-битова ОС,не се виждаха всичките гигабайти) .Но вече може би всички програми си работят спокойно под 64 бита,така че с две ръце гласувам за това.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с това че е два пъти по-лакома какво правим? Аз пък ще си карам с 32 бит. въпреки че съм с 4ГБ и никой не може ме убеди да се върна пак на 64 бит. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

64 Бита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мит е това, че х64 бил лаком, както и че някои програми не вървели на него. Освен ако не си само с 1GB RAM, тогава бих препоръчал х86 ОС, но при 2GB и повече и ползване на компютъра за домашните дейности х64 е супер.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих те посъветвал да сложиш 64-битовата версия. На машини с повече от 2GB Оперативна памет винаги слагам 64-битова версия на Windows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.