Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

El Shaarawy92

32bit или 64bit на Lenovo T400?

Препоръчан отговор

Става въпрос за Windows 7.Искам да питам каква ОС да сложа на лаптопа Lenovo T400 (2,26GHZ, 3GB, INTEL GMA4500) - 64битова или 32? 

Ще се използва за интернет, игри от типа на Зума, музичка в Youtube и Vbox и Word и др. такива програми.

Би трябвало да работи еднакво и на двете, ако е така наистина бих предпочел 32 бит, защото по - старите програми и игри ще вървят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за Windows 7.Искам да питам каква ОС да сложа на лаптопа Lenovo T400 (2,26GHZ, 3GB, INTEL GMA4500) - 64битова или 32? 

Ще се използва за интернет, игри от типа на Зума, музичка в Youtube и Vbox и Word и др. такива програми.

Би трябвало да работи еднакво и на двете, ако е така наистина бих предпочел 32 бит, защото по - старите програми и игри ще вървят :)

Слагай 32бита, защото рама ти е под 4GB. Ако инсталираш 64битов ще се създаде папка в С, която е за 32 битовите приложения, така че програмите за 32 работят под 64

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок :) Слагам 32 bit :) И аз така си мисля, че е най - добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък залагам на 64-и битова ОС,защото такива инструкции поддържа процесора.Преди време беше важно наистина с колко РАМ-памет е компютъра (защото при 4 ГБ рам,и 32-битова ОС,не се виждаха всичките гигабайти) .Но вече може би всички програми си работят спокойно под 64 бита,така че с две ръце гласувам за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с това че е два пъти по-лакома какво правим? Аз пък ще си карам с 32 бит. въпреки че съм с 4ГБ и никой не може ме убеди да се върна пак на 64 бит. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

64 Бита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мит е това, че х64 бил лаком, както и че някои програми не вървели на него. Освен ако не си само с 1GB RAM, тогава бих препоръчал х86 ОС, но при 2GB и повече и ползване на компютъра за домашните дейности х64 е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

64 bit без да му мисли!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих те посъветвал да сложиш 64-битовата версия. На машини с повече от 2GB Оперативна памет винаги слагам 64-битова версия на Windows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.