Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Пускам я тук защото не можах да намеря подходящо място, моля да ме извините. Да се върнем към проблемът ми който както се подразбира от заглавието, е че не мога да включа тези ъпдейти, правя всичко описано в микрософт, но пак не ми помага... Ето и какво ми показва - post-322048-0-25992200-1373020232_thumb. На кратко въпросът ми е как да ги оправя от Never да станат на Aways или там както е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/What-is-the-System-Update-Readiness-Tool?SignedIn=1

Погледни тук за проблема с ъпдейтите, а "невър" ще изчезне, когато направиш първият си ъпдейт и ще се замени с датата на последния...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Пускам я тук защото не можах да намеря подходящо място, моля да ме извините. Да се върнем към проблемът ми който както се подразбира от заглавието, е че не мога да включа тези ъпдейти, правя всичко описано в микрософт, но пак не ми помага... Ето и какво ми показва - Публикувано изображениеupdates.png На кратко въпросът ми е как да ги оправя от Never да станат на Aways или там както е.

Активна ли е връзката към интернет? Валидирана ли е версията на Уиндоуса ти? Чувал съм, че пиратските версии правят проблеми що се отнася до връзката с Майкрософт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.