Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Имам проблем с тунера не иска да работи но червената лампа свети която показва че работи а мястото където показва на кой канал съм не ще да свети. На сателит съм с който гледах турски канали. Извинявам се че така ви обяснявам но не съм много запознат с тези неща.... На какво се дължи това да не работи къде ще е изгорял. Ако някой знае нещо да каже. Ще ви дам снимка:

http://prikachi.com/images.php?images/293/6302293D.jpg

Ето и как е от вътре:

http://prikachi.com/images.php?images/306/6302306H.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси нов тунер направо. Пълен е с процесори и дори да намериш кой процесор си е заминал не можеш да го смениш.

Както чалгата разваля MP3 плеърите, така турските канали развалят тунерите. Който чете форуми от години е забелязал подобна зависимост мистериозна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами скапал се е, тъй като го гледам има два надути кондензатора ама едва ли проблема е само в тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Търси нов тунер направо. Пълен е с процесори и дори да намериш кой процесор си е заминал не можеш да го смениш.

Както чалгата разваля MP3 плеърите, така турските канали развалят тунерите. Който чете форуми от години е забелязал подобна зависимост мистериозна.

Ако наскоро е имало при Вас гръмотевици, твърде вероятно е  да се е повредило нещо по захранването и за да съм по-точен, отворете приемника, но преди това го изключете от мрежата и проверете предпазителите /бушоните/, които трябва да се намират в лявата част на платката. Ако не умеете, при сервизен специалист. Проблема не е толкова сложен! Помислете, преди да пристъпите към проверката. Нещо, ако не е по силите Ви, не го пипайте, за да не направите по-голяма пакост! Успех!

Ето ги проблемите: Електролитните кондензатори трябва да се подменят с нови!

Постът ми се отнася за колегата, който пита, а не за   "" ïce_lion_01"  Извинявам се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наскоро е имало при Вас гръмотевици, твърде вероятно е  да се е повредило нещо по захранването и за да съм по-точен, отворете приемника, но преди това го изключете от мрежата и проверете предпазителите /бушоните/, които трябва да се намират в лявата част на платката. Ако не умеете, при сервизен специалист. Проблема не е толкова сложен! Помислете, преди да пристъпите към проверката. Нещо, ако не е по силите Ви, не го пипайте, за да не направите по-голяма пакост! Успех!

Ето ги проблемите: Електролитните кондензатори трябва да се подменят с нови!

Чудесен съвет, но защо към мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Чудесен съвет, но защо към мен?

Приятел! Несъзнателно съм цитирал ВАС! В предният си пост съм го написал и се извиних! Още веднаж, извинявайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.