Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам нужда от малко инфо... Имам пайпал акаунт,но ми се налага да сменя сметката.Мога ли временно да използвам сметка на чуждо име и през нея да си тегля парите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам нужда от малко инфо... Имам пайпал акаунт,но ми се налага да сменя сметката.Мога ли временно да използвам сметка на чуждо име и през нея да си тегля парите..

По-добре не го правете, antifraud системите на пейпал вероятно ще ви засекат и ще блокират акантите ви. Освен това ако една карта е свързана към една сметка мисля не можете да я свържете към втора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре не го правете, antifraud системите на пейпал вероятно ще ви засекат и ще блокират акантите ви. Освен това ако една карта е свързана към една сметка мисля не можете да я свържете към втора

май не обясних достатъчно ясно,банковата сметката която искам да използвам е на мой роднина,който няма пайпал акаунт.Въпроса ми е дали това че акаунта е на едно име ,а банковата сметка е на друго е проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май не обясних достатъчно ясно,банковата сметката която искам да използвам е на мой роднина,който няма пайпал акаунт.Въпроса ми е дали това че акаунта е на едно име ,а банковата сметка е на друго е проблем...

Това също може да е проблем. ДОста банкови институции отказват транзакции например по картови плащания ако адреса от картата се различава от адреса на доставка. И пейпал не се различават много в подобни правила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това също може да е проблем. ДОста банкови институции отказват транзакции например по картови плащания ако адреса от картата се различава от адреса на доставка. И пейпал не се различават много в подобни правила

благодаря много за отговора,няма да рискувам блокиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.