Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,имам нужда от малко инфо... Имам пайпал акаунт,но ми се налага да сменя сметката.Мога ли временно да използвам сметка на чуждо име и през нея да си тегля парите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам нужда от малко инфо... Имам пайпал акаунт,но ми се налага да сменя сметката.Мога ли временно да използвам сметка на чуждо име и през нея да си тегля парите..

По-добре не го правете, antifraud системите на пейпал вероятно ще ви засекат и ще блокират акантите ви. Освен това ако една карта е свързана към една сметка мисля не можете да я свържете към втора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре не го правете, antifraud системите на пейпал вероятно ще ви засекат и ще блокират акантите ви. Освен това ако една карта е свързана към една сметка мисля не можете да я свържете към втора

май не обясних достатъчно ясно,банковата сметката която искам да използвам е на мой роднина,който няма пайпал акаунт.Въпроса ми е дали това че акаунта е на едно име ,а банковата сметка е на друго е проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май не обясних достатъчно ясно,банковата сметката която искам да използвам е на мой роднина,който няма пайпал акаунт.Въпроса ми е дали това че акаунта е на едно име ,а банковата сметка е на друго е проблем...

Това също може да е проблем. ДОста банкови институции отказват транзакции например по картови плащания ако адреса от картата се различава от адреса на доставка. И пейпал не се различават много в подобни правила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това също може да е проблем. ДОста банкови институции отказват транзакции например по картови плащания ако адреса от картата се различава от адреса на доставка. И пейпал не се различават много в подобни правила

благодаря много за отговора,няма да рискувам блокиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.