Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Baidu или Avas Free???

То вярно, че има 2-ве големи теми за съответните антивирусни програми, но като чета не мога много да се ориентирам. И двата продукта имат своите силни и слаби страни. Търси се антивирусна програма за слабичка машина, която до сега беше с Avast, но тя натежа доста! Baidu - за мен ново, неизвестно, но пък пъсваща идеално на машината? Коя от двете да оставя? Коя е по - малко ресурсоемка? Коя от двете е по - ефективна? Дайте моля някякъв съвет!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай "Microsoft Security Essentials" , аз съм с тази и съм много доволен, изобщо не товари машината, засича всякакви заплахи.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Baidu или Avas Free???

То вярно, че има 2-ве големи теми за съответните антивирусни програми, но като чета не мога много да се ориентирам. И двата продукта имат своите силни и слаби страни. Търси се антивирусна програма за слабичка машина, която до сега беше с Avast, но тя натежа доста! Baidu - за мен ново, неизвестно, но пък пъсваща идеално на машината? Коя от двете да оставя? Коя е по - малко ресурсоемка? Коя от двете е по - ефективна? Дайте моля някякъв съвет!?!

Е щом и Аваст и е тежък ,значи машината е за пенсиониране!Нямам впечатления от Baidu,но вместо нея бих предпочел да съм без антивирус!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай "Microsoft Security Essentials" , аз съм с тази и съм много доволен, изобщо не товари машината, засича всякакви заплахи.

Пробвах я, но тази, както Comodo, ESET  и Panda са по тежки за машината от гореспоменатите. Говоря за субективното си виждане върху работата на машината, а не от гледна точка технически спецификации на изброените антивирусни продукти.

raptOr

Е щом и Аваст и е тежък ,значи машината е за пенсиониране!Нямам впечатления от Baidu,но вместо нея бих предпочел да съм без антивирус!

Абсолютно си прав за машината, но може да поработи още малко. Инак съм се замислял да карам и без антивирусна, но все пак????

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Baidu или Avas Free???

Baidu не е лоша, има направена тема в която е писано доста.Сега обаче не ти я препорчвам, защото имат поблем с ъпдейтите, който вече дълго време остава нерешен.Препорачвам Qihoo,има защо!

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.