Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем. При изтриването на потребител с администраторски права ми дава следната грешка:

Публикувано изображение

Опитвах през User accounts в Control panel и през computer management-а (Управление на компютъра при мен) но не става и не става. Опитах да го добавя в админитраторската група но ми изписва че съществува вече там.

Публикувано изображение

Не знам какво се случва, но ако можете да помогнете ще съм мн благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вашият акаунт дали е администратор? Защото няма проблем да се изтрие когато вие сте администратор. Може да влезете под команден ред с администраторски права и да пробвате:

net user User2 /active:no

net user User2 [/DELETE]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вашият акаунт дали е администратор? Защото няма проблем да се изтрие когато вие сте администратор. Може да влезете под команден ред с администраторски права и да пробвате:

net user User2 /active:no

net user User2 [/DELETE]

Да с Администратор съм, но не се получава. Тези команди които ми написахте ми изписва "The syntax of this command is:"

NET

[ACCOUNTS | COMPUTER | ...]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да с Администратор съм, но не се получава. Тези команди които ми написахте ми изписва "The syntax of this command is:"

NET

[ACCOUNTS | COMPUTER | ...]

Ето ви синтаксиса. Може да съм сгафил нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви синтаксиса. Може да съм сгафил нещо.

Да опитах и така но грешката е същата. В добавка пише "System error 1377 has occured."

Освен това аз ползвах Хирен боот цд, за да задам администраторски права на този въпросния акаунт. Мисля че там е станало нещо което не е трябвало да става. Освен че не мога да изтрия този акаунт, също така аз не мога да му премахна администраторските права, въпреки че влизам с default administrator.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

start - въвеждате gpedit.msc и давате ентер.

computer configuration-preferences-local users and groups - два пъти кликате на user2 и вижте дали ви дава да му чекнете account is disabled

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

start - въвеждате gpedit.msc и давате ентер.

computer configuration-preferences-local users and groups - два пъти кликате на user2 и вижте дали ви дава да му чекнете account is disabled

Да възможно е това, но все пак бих желал да го изтрия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

старт - netplwiz чеквате чавката за паролите и ви дава текущите акаунти, там ако се вижда пробвайте от там да го изтриете. Не разбрах какво ще му е ако е на disable.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

старт - netplwiz чеквате чавката за паролите и ви дава текущите акаунти, там ако се вижда пробвайте от там да го изтриете. Не разбрах какво ще му е ако е на disable.

Ами оставих го disable. Вече не е при мен компютъра. Просто искаха да е изтрит но така или иначе не се получи. Вече не е при мен компютъра за да тествам други неща, така че можем да считаме темата за приключена (за съжаление).

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от juveplu
      Ще разделя въпроса в  2 части
      1. Здравейте ,опитвам да инсталирам Windows 7  на SSD Samsung 960 Evo M.2 . но  като стигна до мястото да избера диск - там е празно .  Win 7  изписва че няма дискове за избор . Не го вижда .
      След това открих че има драйвер от  Samsung  за тези дискове и след като се инсталира  Win 7  вече го вижда . Но аз не искам само да го види като допълнителен диск . Аз искам да е единствен за да инсталирам  Windows  на него .
      Имаm един друг  SSD Samsung 850 Evo 2  инча външен ( не за дъно  M.2 )  и проблема го реших с интегриране на ъпдейт    Windows6.1-KB2990941    във инсталационното  ISO  и там всичко е на ред . 
      Но не откривам в кой ъпдейт е поместен този драйвер на  Samsung  за  SSD Samsung 960 Evo M.2 . Драйвера е  -  Samsung_NVM_Express_Driver_2.3  и го изтеглих , но когато се опитах да го интегрирам с   NTLite   програмата не го добавя защото не е  стандартен ъпдейт за  Windows .  Така драйвера не може да се добави . Той трябва да е в някой ъпдейт за  Windows  който да изтегля . Ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен .

2. Прочетох съвет във форум че трябва да разреша ъпдейтите и проблема ще бъде решен , а след това ще трябва да взема   файла   instalwim   и да го заменя в инсталационното  ISO . 
      Моя  Windows  е оригинален с продуктов ключ и ако взема    Instalwim  от друг по нов  Windos  в който проблема е решен няма ли да се обърка регистрирането във  Microsoft ?
      А и как се взима    instalwim   от вече инсталиран  Widows ?   няма вече такъв след инстаалацията .
      Може би решението е с добавяне на ъпдейти според първата част на въпроса ?
    • от fresh_bones
      Значи проблема е следния преинсталирах си компа със win 7  слагам драйвери ,програми , инсталирам си и актулизациите и след 2 седмици почва при стартиране да ми забива целия компютър . И при всяко забиване чакам около 10-15 мин. и след това се рестартира .               http://dox.bg/files/dw?a=d36225c8bd     http://dox.bg/files/dw?a=493bfe933c    http://dox.bg/files/dw?a=88c8f3390f
      Ето и малко снимки. 
    • от Lubo00
      Здравейте, рових се в биос-а и натиснах f9 и след това f10 и излезнах от биос-а ми излезна това http://prikachi.com/images/782/9254782x.jpg и вече всеки път като го включа ми илиза преди да ми излезе се показва логото на марката на лаптопа и след това се показва това и не мога да то оправя някой ако може да ми помогнете много ще съм му благодарен! 
    • от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от Eclipse2G
      Здравейте, вчера ми зависна explore.exe ей така без видима причина. Вируси няма, драйверите са up to date. Прилагам log:

ПС: Верно, че не съм рестарирал системата от няколко дена, но едва ли това е причината.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.