Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Бихте ли ми препоръчали крем за намаляване на стрии ? 15 годишен съм, стриите са в начален стадий. 

Редактирано от KervaN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едва ли ще се махнат не прегледай малко съвети

http://www.howcast.com/search?term=how+to+pregnancy+stretch+marks

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми препоръчали крем за намаляване на стрии ? 15 годишен съм, стриите са в начален стадий. 

По принцип кремовете за стрии са от сериите за бременни,но това да не те смущава.Масажно масло на Икаров,крем на Vishy,крем Дева против стрии и както споменах сериите за бъдещи майки-

Chicco Mamma Donna крем против стрии 200мл,Mustela - Двойно действие против стрии
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми освен да понамалиш химията !

Публикувано изображение Как така мъж пък Изабел? Нещо сбъркано има тука....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Как така мъж пък Изабел? Нещо сбъркано има тука....

Освен да ми намериш няколко манекенки и да ми ги пратиш за проба  и след това със заключенията !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип кремовете за стрии са от сериите за бременни,но това да не те смущава.Масажно масло на Икаров,крем на Vishy,крем Дева против стрии и както споменах сериите за бъдещи майки-

Chicco Mamma Donna крем против стрии 200мл,Mustela - Двойно действие против стрии

Благодаря за информацията. 

Хаха бе важното е да се спами...По темата

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премахни причината за появяването им, защото колкото и да се мажеш, пак ще се появяват и ще ти останат за цял живот.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до колкото знам стриите не могат да се примахнат.Съветите за кремовете за браменни са само за предотвратяване на излизане на такива.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се искаше да откривам нова тема и за това, ще си задам въпроса тук. Аз съм момиче на 45кг, никога не съм била много дебела. едно лято се получи така, че качих няколко кила, а по-точно 5, след което почнах да ходя на фитнес и ги свалих. Свалях бавно, но за нещастие ми се появиха стри и аз не знам защо. въпросът ми е следният, дали някой е ползвал лазерното премахване на стрии  и има ли ефект от него? Чула съм за клиниката Инканто, но относно други процедури, дали някой може да сподели мнение?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.