Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте днес се регистрирах, първо поздравления за хубавия форум, на скоро ми се появи много гаден проблем, като тръгна да играя каквато и да е игра за която е нужна мишка ми цепи, ако не пипам мишката всичко е наред, но пипна ли я мръдна ли я леко пак се появява, не знам на какво се дължи до преди няколко дни не беше така, всичко си вървеше гладко и нормално дори пробвах с друга мишка все същото, странно е че само в игри се появява този лаг никъде другаде. Предния ден всичко си беше ок, а на следващия вече нищо не можех да играя. Ще съм много благодарен ако някой успее да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Защо мислите, че проблема е в мишката? 2. Лаг/забиване може, да идва от много други причини например прегряване, или да не покривате системните изисквания на дадената игра. 3. Защо темата ВИ, е в раздел: Операционни системи? 4. Кажете каква е конфигурацията 5. Дайте една снимка с температурите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Защо мислите, че проблема е в мишката? 2. Лаг/забиване може, да идва от много други причини например прегряване, или да не покривате системните изисквания на дадената игра. 3. Защо темата ВИ, е в раздел: Операционни системи? 4. Кажете каква е конфигурацията 5. Дайте една снимка с температурите.

Не съм казал, че проблемът е в мишката казах че се отразява на  мишката по време на игра. Игрите си вървяха супер гладко преди да се появи този проблем, не мисля че проблема е и в системните изисквания.

Компютъра е:

Windows XP professional Service Pack 3

CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+, 3.01GHz

RAM: 3GB

VC: NVIDIA GeForce 9600 GT (512MB)

Прикачих файл с температурите, надявам се да е това което търсиш понеже аз не ги разбирам много.

Относно това, че съм пуснал темата в грешен раздел, извинявам се много ако може да се премести за да не пречи на другите.

pic.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни един стрес тест с програмата (AIDA64) , снимката която си дал под товар ли е? или не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни един стрес тест с програмата (AIDA64) , снимката която си дал под товар ли е? или не

Ами само Browser-а и няколко програми.

Аз се чудех дали не е заради процесите в task manager-а в момента работят 65 процеса не знам дали са много и дали те биха влияли по такъв начин.

Редактирано от Лордерон (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви програми.? Защо не изпълнихте стъпката която ВИ, казах в по-горния си пост.? Теглите (AIDA64) , пускате програмата после: Инструменти => Тест за стабилност => Start , чакате 10-на минутки и поствате снимка с тест/а 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудех дали не е заради процесите в task manager-а в момента работят 65 процеса не знам дали са много и дали те биха влияли по такъв начин.

Процесора е доста горещ. Ако снимката не е под натоварване значи със сигурност прегрява много при игра и трябва да се почисти охлаждането и да се смени евентуално термопастата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви програми.? Защо не изпълнихте стъпката която ВИ, казах в по-горния си пост.? Теглите (AIDA64) , пускате програмата после: Инструменти => Тест за стабилност => Start , чакате 10-на минутки и поствате снимка с тест/а 

Програмите които ползвам са обичайните Skype,utorent,flextype,daemon tools също така anti-malware, epson s21 и winamp мисля не е нещо необичайно.

Извинявам се за закъснението.

Процесора е доста горещ. Ако снимката не е под натоварване значи със сигурност прегрява много при игра и трябва да се почисти охлаждането и да се смени евентуално термопастата.

Днес го чистих .Мисля, че се охлажда по трудно в момента заради жегите, иначе това почна да го прави още преди тях. Като цяло дори не бръмчи доста е тих.

post-339850-0-11844500-1373747913_thumb.

Редактирано от Лордерон (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите които ползвам са обичайните Skype,utorent,flextype,daemon tools също така anti-malware, epson s21 и winamp мисля не е нещо необичайно.

Извинявам се за закъснението.

Днес го чистих .Мисля, че се охлажда по трудно в момента заради жегите, иначе това почна да го прави още преди тях. Като цяло дори не бръмчи доста е тих.

Дай снимка от раздел "Statistics" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като сте го почисти ли днес, сменихте ли термопастата на процесора? Какъв е въздушния поток в кутията? има ли достатъчно вентилатор/и които да вкарват свеж въздух, и които да го изкарват топлия въздух?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като сте го почисти ли днес, сменихте ли термопастата на процесора? Какъв е въздушния поток в кутията? има ли достатъчно вентилатор/и които да вкарват свеж въздух, и които да го изкарват топлия въздух?

Не, до сега нищо не съм му правил, като цяло само го почистих от прах и не, само тази оригиналната на процесора дето си е не съм му слагал допълнителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, до сега нищо не съм му правил, като цяло само го почистих от прах и не, само тази оригиналната на процесора дето си е не съм му слагал допълнителни.

Трябва да смениш термопастата. Ако не можеш, по-добре го занеси на сервиз. Тук можеш, да погледнеш как се сменя термопаста. http://vbox7.com/play:7702e437d0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да смениш термопастата. Ако не можеш, по-добре го занеси на сервиз. Тук можеш, да погледнеш как се сменя термопаста. http://vbox7.com/play:7702e437d0

Ок, ще се погрижа.Значи в крайна сметка е заради високата температура на процесора така ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, ще се погрижа.Значи в крайна сметка е заради високата температура на процесора така ли.

Като цъкате със стелките от клавиатурата в играта има ли лаг? Ако нема, и мишката е на usb - пробвайте да смените usb-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не пробвате, не можем да гадаем на какво се дължи всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цъкате със стелките от клавиатурата в играта има ли лаг? Ако нема, и мишката е на usb - пробвайте да смените usb-то.

Не, като извършвам каквото и да е действие в играта което не включва мишка няма проблем всичко е наред.Мишката ми не е с usb, но пробвах и с такава пак е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.