Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,тъй като пренатъпках дялът с операционната система,сега трябва да я преинсталирам,и гледам,че рейтинга и позитивните мнения за Windows 8 са се увеличили. В момента съм с Windows 7 Ultimate SP1 x64 и имам такъв диск,и мисля дали да си купя още един диск и да пробвам 8-цата или Blue (beta). Конфигурацията е тази от подписа и единствено видеокартата има драйвер за Win8,всичко друго до 7,но четох,че ставало и с драйвери за Win7. Бих искал да се изразите коя от 3-те OS да инсталирам (Win7,8 или Blue) и дали всичките ми програми са съвместими с 8-цата,ето файла от Windows 8 Upgrade Assistant - http://dox.bg/files/dw?a=4bee52b1c1 (уж само една игра няма да тръгне,но не е сигурно,а и тази игра няма ли начин да я играя пак някакси?).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,тъй като пренатъпках дялът с операционната система,сега трябва да я преинсталирам,и гледам,че рейтинга и позитивните мнения за Windows 8 са се увеличили. В момента съм с Windows 7 Ultimate SP1 x64 и имам такъв диск,и мисля дали да си купя още един диск и да пробвам 8-цата или Blue (beta). Конфигурацията е тази от подписа и единствено видеокартата има драйвер за Win8,всичко друго до 7,но четох,че ставало и с драйвери за Win7. Бих искал да се изразите коя от 3-те OS да инсталирам (Win7,8 или Blue) и дали всичките ми програми са съвместими с 8-цата,ето файла от Windows 8 Upgrade Assistant - http://dox.bg/files/dw?a=4bee52b1c1 (уж само една игра няма да тръгне,но не е сигурно,а и тази игра няма ли начин да я играя пак някакси?).

Рано е за 8.1 - при мен правеше доста сериозни проблеми. Няма причина да не сложиш 8, обаче.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за 7-цата, тя е най-добрата ОС на windows след xp. Защо ти е да си играеш с тая 8мица? Аз не съм я слагал, но я пробвах на лаптоп на приятел и въобще не ми хареса(главно дизайна, иначе игри и по специални програми от обичайните не съм пробвал..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 3.11 с добавка Microsoft Bob, разбира се! Вие сериозно ли единствено цифричките от версията на Windows ви интересуват? По-добре ли свирят mp3-ките под Windows8, отколкото под Windows7? Нещо се изхвърляте с тези теми с постоянни чуденки - версията, която трябва да се инсталира е точно тази, която се знае, че ще свърши работа. Ако пък идея си нямаш коя е тази версия, значи всяка една ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай Windows 8 Pro x64 и не се притеснявай! А Windows 8.1 ще излезе като безплатен ъпдейт след около месец и ще можеш да си го инсталираш по твой избор!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.