Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте посъветвайте ме за избора на нов телефон искам да има скайп и да може да влизам в страници които изискват флаш плеър и java с две думи евтин телефон който да върши работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи с колко пари разполагаш?  П.с. Колегата ме изпревари 

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте посъветвайте ме за избора на нов телефон искам да има скайп и да може да влизам в страници които изискват флаш плеър и java с две думи евтин телефон който да върши работа :)

http://www.kaldata.com/72414/Adobe-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-Flash-%D0%B7%D0%B0-Android.html

Явно искаш нещо на симбиън щом ще трябва да работят и флашовете.

Значи ти трябва vivaz

http://www.itzone.bg/wp-content/uploads/2010/01/Ericsson-Vivaz.png

или нокия C7

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-astound-1.jpg

Вторият е доста по добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Sheky , нокиата е добра, но зависи с какъв бюджет разполага човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш телефон, който отчасти да замести компютъра приготви минимум 500+ лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Sheky , нокиата е добра, но зависи с какъв бюджет разполага човека.

Щом иска такива функции значи иска смартфон. Не мисля че има много по ефтини от тези, които да са достатъчно стабилни в работата си. Пък и втора ръка може да се намерят за 150 гроша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви не ми трябва скъп телефон гледам че ми предлагате все модели от 2010 някой по нов на цена до 150 лева?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвам LG Optimus L5 и съм доволен (с изключение на някои лагове при по тежки игри). Телефонът притежава почти всички функции необходими на един смартфон, а и цената не е никак лоша - може да го намериш за около 220-250 лв. http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/optimus-l5-e610-p83974670/?gclid=CLWizpWHsrgCFUUd3godHi4A3w Лично според мен ако си готов да отделиш толкова пари си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси си - LG Optimus L3. Двама приятели са си го закупили и са много доволни от него :) има wi-fi , android e. 2-ра употреба вървят по 100+ лв.

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 190лв. можеш да си вземеш чисто нов Samsung Galaxy mini 2 който е перфектен за твоите нужди. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че темата е стара, но ако авторът все още не си е взел нищо - samsung galaxy young. Много добро телефонче от ниския клас, а и е със стоков 4.1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че темата е стара, но ако авторът все още не си е взел нищо - samsung galaxy young. Много добро телефонче от ниския клас, а и е със стоков 4.1.

По-скоро стоков 2.3.6 Gingerbread. Както и да е, темата е достатъчно стара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро стоков 2.3.6 Gingerbread. Както и да е, темата е достатъчно стара...

Samsung Galaxy Y GT-S5360

Samsung Galaxy Young GT-S6310

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.