Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nordland22

Мнения и съвети за този лаптоп

Препоръчан отговор

Лаптоп IBM Thinkpad T60   Дисплей: 15" матрица с резолюция 1400х1050 S-IPS матрица

Процесор: Intel Core 2 Duo T5600 /2MB/

Памет: 2 GB DDR2(макс.4GB)

Видео карта: ATI Radeon X1400 128MB

Твърд Диск: 60 GB Sата 7200 об.

Оптично у-во:CDRW/DVDRW   Имам желание и възможност да си купя този лаптоп,но преди това искам да чуя компетентно,а и не само мнение за лаптопа.Малко е старичък,меко казано (произведен е 2006 година),но за интернет и филми става.Най вече ми харесва това,че е с IPS матрица.Цената му е 330 лв. В момента съм с монитор LCD - 1024-768 резолюция.Картината му е перфектна.Въпросът е дали тази с IPS ще го превъзхожда като качество и цветове на картината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще го купуваш само заради IPS матрицата не си заслужава съвсем, но все пак и конкретния модел не знаем (според характеристиките му ми прилича на някой IBM от серията T60, но не съм съвсем сигурен). :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам да си написал кой е лаптопа, каква оценка очакваш.

И между другото LSD не е монитор, а наркотик Lysergic acid diethylamide

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам да си написал кой е лаптопа, каква оценка очакваш.

Аз предположих какъв е модела, само остава да видим дали ставам за гадател. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за непълния и неточен въпрос.Поправено е.

Лаптоп IBM Thinkpad T60   Дисплей: 15" матрица с резолюция 1400х1050 S-IPS матрица

Оптично у-во:CDRW/DVDRW  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за непълния и неточен въпрос.Поправено е.

Оптично у-во:CDRW/DVDRW  

Мдам както предположих (йееее! :D ). Старичък модел е лаптопчето, и наистина не е нещо особено, но да за филми, музика, интернет, чат-мат е идеално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А матрицата не дава ли прединство пред сегашните нови лаптопи?.Говоря за тези с LED и LCD матрици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добра е повече от новите 1366х768 екрани и има по голяма площ от 15.6" 16:9 екран -

но тея новите лаптопи за които говориш струват 700 - 800 лева, а T60 като нов е струвал над $2500.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.