Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Royalty

Конфигурация за League Of Legends

Препоръчан отговор

Та както се вижда от заглавието нужна ми е помощ за конфигурация за играта League Of Legends.Имам монитор 19 инча с резолюция 1440х900 не ми трябва повече от 500 гб хард и не ми трябва dvd/cd

Изискванията за играта:

Recommended System Requirements

• 3 GHz processor
  • 2 GB of RAM (Windows Vista and 7 users should use 4 GB of RAM or more.)
  • 12 GB available hard disk space
  • GeForce 8800 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM))

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

Доставката ще излезе около 30 лв. та и това трябва да се вземе предвид.

Иначе по-голям хард, още една плочка рам, втори 120 мм вентилатор за кутията са неща които може да обмислиш.

Като процесор и видеокарта си над препоръчителните изисквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та както се вижда от заглавието нужна ми е помощ за конфигурация за играта League Of Legends.Имам монитор 19 инча с резолюция 1440х900 не ми трябва повече от 500 гб хард и не ми трябва dvd/cd

Изискванията за играта:

Recommended System Requirements

• 3 GHz processor
  • 2 GB of RAM (Windows Vista and 7 users should use 4 GB of RAM or more.)
  • 12 GB available hard disk space
  • GeForce 8800 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM))

Мерси предварително!

Максимален бюджет + доставка... колко е отделената сума??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не съм отделил точна сума затова и не сложих в поста ми бюджет защото искам да разбера колко пари г/д ще ми трябват за такъв компютър 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не съм отделил точна сума затова и не сложих в поста ми бюджет защото искам да разбера колко пари г/д ще ми трябват за такъв компютър 

Ако няма да се сменя монитора то от 700 до 900 920 лв. могат да се сглобят различни варианти АМД/Интел и т.н...

PS: Ето и 2 предложения от мен Количка - AMD

Intel: Количка 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че 800 лева е бюджетът който ще мога да си позволя какво може да ми предложите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето Intel предложение:

Обща стойност - 804.00 лв. с ДДС - Количка

И едно на AMD:

Обща стойност - 808.36 лв. с ДДС - Количка

Поздрави и успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако играеш само и единствено LoL и подобни игри(Dota 2 например), ето едно предложение от мен:

ASROCK B75M-DGS BULK 1155 G1620 /2.7/2M/BOX/1155 2GB DDR3 1600 A-DATA 64GB SSD S50 SATA SILICON PWR 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M GB R777OC-1GD CORSAIR 350W VS350W VS CP-9020052 CM ELITE 335U BLACK NO/PSU Обща стойност - 772.10 лв. с ДДС

За тия игри 2-ядрен процесор и 4GB са предостатъчно, но SSD-то ще те изкефи много, ако инсталираш и LoL на него, освен Win-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 804.13 лв. с ДДС Линк към количката http://nikem-bg.net/cart/46039p1r48184p1r48733p1r46704p1r48730p1r48755p1r1106p1r45625p1rf.html Тук имаш малко по-добро дъно, 4GB RAM, по-добра видео карта и по-добър процесор.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В моята конфигурация също са 4ГБ, ама като копирам не излиза, че са 2 броя по 2ГБ. Иначе дъното с какво е по-добро, освен  че има 4 слота за памет? За сметка на това си сложил малка кутия и паметта ще е в едноканален режим, от което губи малко производителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

B75-PRO3-M има 2x Sata 3.0 - 6 аудио жака - и 2 PCI слотове повече от B75M-DGS BULK както и 4 слота рам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Лично на него какво предимство ще му донесат тия неща, освен че ще даде пари за нещо, което няма да ползва? Не ми отговаряй, въпроса е риторичен. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Лично на него какво предимство ще му донесат тия неща, освен че ще даде пари за нещо, което няма да ползва? Не ми отговаряй, въпроса е риторичен. ;)

Не се знае какво ще му потрябва да сложи в бъдеще време, та да не стана така, че освен новите компоненти да трябва да взима и ново дъно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.