Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та както се вижда от заглавието нужна ми е помощ за конфигурация за играта League Of Legends.Имам монитор 19 инча с резолюция 1440х900 не ми трябва повече от 500 гб хард и не ми трябва dvd/cd

Изискванията за играта:

Recommended System Requirements

• 3 GHz processor
  • 2 GB of RAM (Windows Vista and 7 users should use 4 GB of RAM or more.)
  • 12 GB available hard disk space
  • GeForce 8800 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM))

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

Доставката ще излезе около 30 лв. та и това трябва да се вземе предвид.

Иначе по-голям хард, още една плочка рам, втори 120 мм вентилатор за кутията са неща които може да обмислиш.

Като процесор и видеокарта си над препоръчителните изисквания.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та както се вижда от заглавието нужна ми е помощ за конфигурация за играта League Of Legends.Имам монитор 19 инча с резолюция 1440х900 не ми трябва повече от 500 гб хард и не ми трябва dvd/cd

Изискванията за играта:

Recommended System Requirements

• 3 GHz processor
  • 2 GB of RAM (Windows Vista and 7 users should use 4 GB of RAM or more.)
  • 12 GB available hard disk space
  • GeForce 8800 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM))

Мерси предварително!

Максимален бюджет + доставка... колко е отделената сума??

Редактирано от Feel My Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не съм отделил точна сума затова и не сложих в поста ми бюджет защото искам да разбера колко пари г/д ще ми трябват за такъв компютър 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не съм отделил точна сума затова и не сложих в поста ми бюджет защото искам да разбера колко пари г/д ще ми трябват за такъв компютър 

Ако няма да се сменя монитора то от 700 до 900 920 лв. могат да се сглобят различни варианти АМД/Интел и т.н...

PS: Ето и 2 предложения от мен Количка - AMD

Intel: Количка 2

Редактирано от Feel My Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че 800 лева е бюджетът който ще мога да си позволя какво може да ми предложите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето Intel предложение:

Обща стойност - 804.00 лв. с ДДС - Количка

И едно на AMD:

Обща стойност - 808.36 лв. с ДДС - Количка

Поздрави и успех!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако играеш само и единствено LoL и подобни игри(Dota 2 например), ето едно предложение от мен:

ASROCK B75M-DGS BULK 1155 G1620 /2.7/2M/BOX/1155 2GB DDR3 1600 A-DATA 64GB SSD S50 SATA SILICON PWR 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M GB R777OC-1GD CORSAIR 350W VS350W VS CP-9020052 CM ELITE 335U BLACK NO/PSU Обща стойност - 772.10 лв. с ДДС

За тия игри 2-ядрен процесор и 4GB са предостатъчно, но SSD-то ще те изкефи много, ако инсталираш и LoL на него, освен Win-a.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 804.13 лв. с ДДС Линк към количката http://nikem-bg.net/cart/46039p1r48184p1r48733p1r46704p1r48730p1r48755p1r1106p1r45625p1rf.html Тук имаш малко по-добро дъно, 4GB RAM, по-добра видео карта и по-добър процесор.  :)
Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В моята конфигурация също са 4ГБ, ама като копирам не излиза, че са 2 броя по 2ГБ. Иначе дъното с какво е по-добро, освен  че има 4 слота за памет? За сметка на това си сложил малка кутия и паметта ще е в едноканален режим, от което губи малко производителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

B75-PRO3-M има 2x Sata 3.0 - 6 аудио жака - и 2 PCI слотове повече от B75M-DGS BULK както и 4 слота рам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Лично на него какво предимство ще му донесат тия неща, освен че ще даде пари за нещо, което няма да ползва? Не ми отговаряй, въпроса е риторичен. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Лично на него какво предимство ще му донесат тия неща, освен че ще даде пари за нещо, което няма да ползва? Не ми отговаряй, въпроса е риторичен. ;)

Не се знае какво ще му потрябва да сложи в бъдеще време, та да не стана така, че освен новите компоненти да трябва да взима и ново дъно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.