Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди няколко дни в сервиза ми казаха, че е изгорял процесора в усилвателя на домашното кино и понеже говорителите са още здрави реших да попитам как и какво да ползвам за да си направя усилвателя. Като се има на предвид, че не разбирам от аудио техника. Та буферчето е 50w, a останалите 5 са по 10w. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да съм сигурен, че правилно съм разбрал въпроса... искаш да си поправиш стария усилвател или да си направиш нов с подръчни материали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да съм сигурен, че правилно съм разбрал въпроса... искаш да си поправиш стария усилвател или да си направиш нов с подръчни материали ?

Ммммммм даааа малко неточно съм го написал, но искам да си направя нов пак 5.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://audio-bg.org/ver3/product.php?id_product=1084.

Ето един.Може да поговорите с човека който го предлага, за цената.Мнението ми е,че подобен направен от вас, ще надскочи таз цена поне още веднъж. :no-no:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://audio-bg.org/ver3/product.php?id_product=1084.

Ето един.Може да поговорите с човека който го предлага, за цената.Мнението ми е,че подобен направен от вас, ще надскочи таз цена поне още веднъж. :no-no:

Идеята ми не е да го купувам цял искам да опитам аз да го направя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами май ти трябва една нискочестотна ИС, три двуканални, като едната от тях да се върже под бридж мод - да бъде за центъра, то така или иначе за центъра трябва повечко мощност...Поне това ми идва в момента на ум...За нискочестотната ще вземеш сигнал от subwoofer out-а на звуковата карта, за двете двуканални ще вземеш сигнал от Front speakers и Rear speakers жаковете на звуковата карта. Гледай и трите двуканални да са едни и същи ИС да няма разлики в звука от другите колони... Май ще ти трябват няколко трансформатора или някакъв по-мощен като изводите му да са разклонени успоредно. Ще му сложиш и радиаторчета и ще си вържеш потенциометри на всяка интеграла. Нека другите се изкажат, те сигурно имат доста по-добри идеи от моите глупости...

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.