Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Търся сериозни хора за директни реферали в тиози сайт  http://www.neobux.com/ Това е сайт от който с минимални усилия можете да увеличите приходите си.Единственото условие е да бъдете търпеливи и постоянни.Регистрираите се от линкът по горе и задължително трябва да имате регистрация в PAYPAL за да можете да вземете вашите печалби.Правете пари по 10-15 мин на ден само като кликате рекламки. За контакт  padnal_angel@abv.bg  !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся сериозни хора за директни реферали в тиози сайт  http://www.neobux.com/ Това е сайт от който с минимални усилия можете да увеличите приходите си.Единственото условие е да бъдете търпеливи и постоянни.Регистрираите се от линкът по горе и задължително трябва да имате регистрация в PAYPAL за да можете да вземете вашите печалби.Правете пари по 10-15 мин на ден само като кликате рекламки. За контакт  padnal_angel@abv.bg  !!!

1. Заглавието

2. Раздела

3. Реферали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от PoeChaos
      Здравейте.
      Знам че всеки от нас се опитва да припечели допълнителни доходи от къде ли не. И поради тази причина ви предлагам едно много добро предложение, да изкарвате пари докато играете компютърна игра - Path of Exile(играта е напълно безплатна и може да свалите от Pathofexile.com). Да докато играете от вкъщи през свободното си време. И не говоря за цял ден игра и да не сте изкарали и 5 лева и само да си губите времето. Говоря за възможност да изкарате над 100 лева на ден (трудно, но не и невъзможно). Цялата идея е , докато играете играта събирате от валутата която в този случай  са орбове(Exalted,Chaos,Fusion...orbs). И тези орбове да ги продавате за реални пари. Звучи обещаващо нали? 
      Валутния курс в момента на когото ще ви изкупувам орбовете е 
      Exalted Orb = $3,6 Chaos Orb x 10 = $0,75 Fusing Orb x 25 = $0,94 Alternation Orb x 20 = $0,09 Chromatic Orb x 20 = $0,07 GcP x 10 = $1,64                  Валутата е в Американски Долари

Orb of Regret x 10 = $0,75При положение че един предмет на високо ниво можете да го продадете средно за 3-4ex, а в някои случаи достигат и до 50-60exalted orbs(50ex = 180$ или 319 лева). А високо ниво се постига за няколко дни игра(в зависимост по колко време играете.
      За да продавате своите орбове или имате някакви въпроси ми пишете на Skype: PoEChaos .
      Заплащането става чрез PayPal.
    • от Denisa Davidova
      Здравейте!
      Направих си две блогчета /на български и на английски/ на тема PTC - плащане за клик,HYIP -високодоходни,бързодоходни,но и по рискови,и Forex - търговия на борсата...
      От повечето сайтове които съм постнала,имам плащания,от някои,дори няколко пъти и за желаещите да печелят по този начин,ще им постна и снимки от самите плащания /не са големи суми,но ВАЖНОТО е,че плащат,нали?/.
      Знам,че в темата веднага ще се появят спамери от сорта: "това са глупости" и затова ще помоля да не спамят за нещо в което не са се убедили сами,а са чули,че някой казал .....
      Аз лично,започнах да се занимавам с това от м.април и от началото също не вярвах,но с течение на времето се убедих,че е възможно да се изкарат пари по този начин,да,не са кой знае колко,но все пак е нещо...,а пък ако човек инвестира,месечния му доход може и да надвиши една средна заплата,така че,си струва човек да вложи малко време и пари и...,да печели

Това са ми блогчетата:

http://dennniz.blogspot.com
      http://temite.org/in...чин-за-печалба/
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.