Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

titns

Google AdWords сертификат

Препоръчан отговор

Здравейте, някой подлагал ли се е на обучение и респективно да се сетрифицирал за Google AdWords. Интересувам се защото попаднах на някакво предстоящо обучение и възможност за сертифициране през есента  в София  - тук и имам желание да се пробвам? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се връзвай на подобни щуротии. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се връзвай на подобни щуротии. ;)

Благодаря ти, но ще мотивираш ли отговора си? Ясно ми е, че един сертификат няма да преобърне света, но си предава тежест в работата с клиенти, а и мениджмънта гледа с други очи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, но ще мотивираш ли отговора си? Ясно ми е, че един сертификат няма да преобърне света, но си предава тежест в работата с клиенти, а и мениджмънта гледа с други очи 

Щом като смяташ, че сертификатът ще ти е от полза в работата, можеш спокойно да си го извадиш срещу 500 кинта.

Иначе AdWords си е инструмент за маркетинг, с който се работи аналогично както с другите такива инструменти, но важното в случая е да разбираш от маркетингови проучвания. а пък аз лично се съмнявам, че девойчето, което ще ти преподава, ще те научи на нещо основополагащо в тази област.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом като смяташ, че сертификатът ще ти е от полза в работата, можеш спокойно да си го извадиш срещу 500 кинта.

Иначе AdWords си е инструмент за маркетинг, с който се работи аналогично както с другите такива инструменти, но важното в случая е да разбираш от маркетингови проучвания. а пък аз лично се съмнявам, че девойчето, което ще ти преподава, ще те научи на нещо основополагащо в тази област.

Разбирам те напълно и има резон в думите ти. Имам опит с AdWords и активно се занимавам с маркетинг, затова и ще се включа.  Да 500 кинта не са малко, но си е инвестиция в себе си, която съм обеден, че ще даде благодат в работата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам те напълно и има резон в думите ти. Имам опит с AdWords и активно се занимавам с маркетинг, затова и ще се включа.  Да 500 кинта не са малко, но си е инвестиция в себе си, която съм обеден, че ще даде благодат в работата. 

Е, щом си Обеден ...

А  отварянето на темата доказва неистовата липса на маркетингови умения, въпреки че - както твърдиш - активно се занимаваш?! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, щом си Обеден ...

А  отварянето на темата доказва неистовата липса на маркетингови умения, въпреки че - както твърдиш - активно се занимаваш?! :nono:

Не знам, кое те провокира да мислиш така, но просто се интересувам дали тук има хора които са минали през подобно обучения, сертифициране и т.н. ако това под някаква форма дискредитира маркетинговите ми умения - ок, така да бъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобни курсове са полезни, тъй като дават насоки на какво да наблегнеш за изпита, дават добри примери от изпитни въпроси и т.н.

Разликата е, че ако седнеш и сам прочетеш помощните материали за AdWords, ще се подготвиш и сам. Google са дали достатъчно добра информация, макар и изключително разхвърляна :) А докато четеш информацията ще намериш и тайната как да се явиш на изпитите без да плащаш 50-доларовите такси ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.