Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Така имам проблем с нещо наречено YoontoDesktop.
Проблемът е следния... Преди околу 2 седмици и повече бях трил неща от компютара и май истрих папка YoontoDesktop, но не съм сигурен.
Сега като вляза в My Computer/:C/Program Files имам папка Yoonto вътре в нея има 5 файла Optchrome, sqlite3, Y2Desctop.Updater, YoontoIEClient.dll и YoontoLayers.crx когато стартирам Y2Desctop.Updater ми изписва Dont,Send а в него пише Y2Desktop.Updater has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.

Please tell microsoft about this problem.

Същото излиза и когато се опитам да вкл. играта Need for Speed World. 

Съжалявам обърках заглавието (YoontoDesktop) :)

Редактирано от accwss (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така имам проблем с нещо наречено YoontoDesktop.

Проблемът е следния... Преди околу 2 седмици и повече бях трил неща от компютара и май истрих папка YoontoDesktop, но не съм сигурен.

Сега като вляза в My Computer/:C/Program Files имам папка Yoonto вътре в нея има 5 файла Optchrome, sqlite3, Y2Desctop.Updater, YoontoIEClient.dll и YoontoLayers.crx когато стартирам Y2Desctop.Updater ми изписва Dont,Send а в него пише Y2Desktop.Updater has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.

Please tell microsoft about this problem.

Същото излиза и когато се опитам да вкл. играта Need for Speed World. 

Съжалявам обърках заглавието (YoontoDesktop) :)

И какво е хардуерното във въпроса ви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.