Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте скоро мисля да су купувам нов телефон, интересуваме amazon.com изпращат ли такива стоки  до България? Понеже никъде във сайта им не можах да намеря информация за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте скоро мисля да су купувам нов телефон, интересуваме amazon.com изпращат ли такива стоки  до България? Понеже никъде във сайта им не можах да намеря информация за това.

повечето телефони там са с договор към някой от операторите. И половината от щатските оператори ползват CDMA т.е. няма да можете да ползвате телефона си в Европа. АКо си регистрирате адрес на доставка при избор на стока ще ви информира дали може да бъде доставена до България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип доставят - цък  Но за всяка обява е различно. 

Ако искаш телефон без договор можеш да погледнеш тук

Мисля че като сметнеш доставката цените са общо взето добри. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип доставят - цък  Но за всяка обява е различно. 

Ако искаш телефон без договор можеш да погледнеш тук

Мисля че като сметнеш доставката цените са общо взето добри. 

това че има цени за доставка до България не означава че конкретни стоки се доставят. Я пробвай да си купиш фотоапарат (от Амазон) да видим дали ще ти го доставят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много Аз съм се спрял на няколко китаиски копия, такаче те са разкодирани и работят със всяка една карта.

Давам ви пример с този телефон... http://www.amazon.com/Star-N9500-Android-MTK6589-standby/dp/B00C3UYRYA/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1374574481&sr=8-6&keywords=Star+S4+Smartphone

Как мога да разбера да ли се изпраща до българя или не, понеже никъде в стряницата не пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това че има цени за доставка до България не означава че конкретни стоки се доставят. Я пробвай да си купиш фотоапарат (от Амазон) да видим дали ще ти го доставят

За това съм написал "по принцип"  и "за всяка обява е различно" 

Проблема е че "Български пощи" не доставят електронни компоненти. 

Благодаря ви много Аз съм се спрял на няколко китаиски копия, такаче те са разкодирани и работят със всяка една карта.

Давам ви пример с този телефон... http://www.amazon.com/Star-N9500-Android-MTK6589-standby/dp/B00C3UYRYA/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1374574481&sr=8-6&keywords=Star+S4+Smartphone

Как мога да разбера да ли се изпраща до българя или не, понеже никъде в стряницата не пише

Не се доставя. Разбираш като направиш поръчката общо взето. Повечето ел. уреди не се доставят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този се доставя. Но не е от Амазон: "Ships from and sold by inercom."

И каква връзка има CDMA със симкартите, преди да пишете почетете малко

За това съм написал "по принцип"  и "за всяка обява е различно" 

Проблема е че "Български пощи" не доставят електронни компоненти. 

Не се доставя. Разбираш като направиш поръчката общо взето. Повечето ел. уреди не се доставят.

Не, това са глупости, нашите пощи нямат нищо общо. проблема е че това е ограничение на експортните политики на САЩ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

........

Не, това са глупости, нашите пощи нямат нищо общо. проблема е че това е ограничение на експортните политики на САЩ!

Имат. Не доставят и не изпращат подобни стоки. Говоря от опит. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат. Не доставят и не изпращат подобни стоки. Говоря от опит. :)

Хм, интересно защо от разни дийлекстрийм и т.н. стоки се доставят до България?

Не, нашите пощи не са проблема, проблема е в експортните регулации

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, интересно защо от разни дийлекстрийм и т.н. стоки се доставят до България?

Не, нашите пощи не са проблема, проблема е в експортните регулации

DX is the first and only retailer in the segment to establish multiple international warehouses. Currently serving more than 30 countries, coverage area varies with warehouse.

Защото не ползват пощите? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DX is the first and only retailer in the segment to establish multiple international warehouses. Currently serving more than 30 countries, coverage area varies with warehouse.

Защото не ползват пощите? 

Добре, щом така смяташ.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, щом така смяташ.....

Може да е комбинация от двете... :) Всеки си има мнение 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един последен въпрос:Чрез gift card всеки един продукт ли е наличен за закупуване от саитa...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.