Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

chaos02

Геймърска конфигурация 1000лв

Препоръчан отговор

Здравейте реших да си взема нов pc.От стария мога да използвам само двд записвачка.Ще се използва за всички нови игри.Предложете ми някоя конфигурация (компютър и монитор).По възможност с резолюция 19**:10** и шест ядрен процесор.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шест ядрен процесор струва над 1 000 лв. та няма как да стане. Парите са малко дори за четири ядрен + читаво видео щом трябва и монитор да се включи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам много затова се допитвам до вас,с амд фх няма ли да стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам много затова се допитвам до вас,с амд фх няма ли да стане?

Ще стане ама просто не е шест ядрен само по-надпис е така пък и ще е по-добре с по-добра карта и X4 750K.

Aма просто с 1000лв и вклучен монитор в цената не може да се направи "геймарска" машина .

Но се пак аз ти предложих два варианта който лично за мен са що годе перфектни за цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много мисля да купя 2ри вариант

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно предложение от мен с качествен монитор!

ASROCK FM2A75M-DGS BULK FM2

ATHLON X4 750K /BOX/FM2

4G DDR3 1600 SILICON POWER

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

GB GV-R779OC-1GD

CM K280 W/ELITE 500W

710лв.

+ 333лв. за Dell 23'' U2312HM

Общо 1044лв. , като монитора е с безплатна доставка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и да решиш искаш по-качествен монитор или монитор който пак ще ти свърши работа но по-лошо качество на картината и по-висока  производителност. 

И по-малак хард.

(Не казвам че конфига на колегата е лош да не ме разберете така.)

Избора е твой вземи каквото предпочиташ.

ЕДИТ:

Какво стана с старата ти тема или си малко лъжец каквито се навъдиха доста или нещо друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук от всичко - най-важен е монитора , защото от него зависи здравето на очите !!! Така ,че според мен да се реже от всичко друго ,но не и от монитор !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук от всичко - най-важен е монитора , защото от него зависи здравето на очите !!! Така ,че според мен да се реже от всичко друго ,но не и от монитор !

Като човек с диоптър придобит от седене пред едно старо CRT, подкрепям това на 100%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със същия монитор съм(става въпрос за DELL) и същата видео карта,но с малко по-добър процесор(i3 3220).Перфектна картинка просто,заслужава си всяка една стотинка.Дори на най-ниските настройки игрите изглеждат чудесно,но все пак зависи и от играта.На колегата playalistic конфигурацията е чудесна и според мен изчерпва темата - ще се справи чудесно с игрите,ще може да се играят най-новите заглавия на средни/високи/максимални настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и да решиш искаш по-качествен монитор или монитор който пак ще ти свърши работа но по-лошо качество на картината и по-висока  производителност. 

И по-малак хард.

(Не казвам че конфига на колегата е лош да не ме разберете така.)

Избора е твой вземи каквото предпочиташ.

ЕДИТ:

Какво стана с старата ти тема или си малко лъжец каквито се навъдиха доста или нещо друго?

реших да взема нов монитор щото стария 17 инча с мизерно ниска резолюция..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

playalistic,беше напипал някакъв 21.5" MVA за 200 лв,няма ли го вече,та да му го предложиш и с разликата да вдигне рама и картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

playalistic,беше напипал някакъв 21.5" MVA за 200 лв,няма ли го вече,та да му го предложиш и с разликата да вдигне рама и картата?

4 гб рам е достатъчна според мен за всяка игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4 гб рам е достатъчна според мен за всяка игра

Съгласен,но защо да не вземеш монитор с добра матрица за 200 лв и да пренасочиш парата към друго,което си решиш,стига да ти го предложи момчето и да го харесаш.

Ето количка от мен за 788 лв и остават 200 лв за монитора,който,надявам се,playalistic ще напише.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен,но защо да не вземеш монитор с добра матрица за 200 лв и да пренасочиш парата към друго,което си решиш,стига да ти го предложи момчето и да го харесаш.

Не приятел... не го карай да взима боклук от 200 лв... Монитор не се взима всеки ден !!! А и както казах здравето на очите е най-важно ,защото един път загубиш ли зрението си , неможеш да го върнеш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не приятел... не го карай да взима боклук от 200 лв... Монитор не се взима всеки ден !!! А и както казах здравето на очите е най-важно ,защото един път загубиш ли зрението си , неможеш да го върнеш !

Специално коментираният монитор,доколкото си спомням,е с 1920/1080 21.5" с MVA матрица (която отстъпва на IPSa цветово,но с по-добър контраст,като под ъгъл лилавее,а IPSa сивее),матова и 178/178 ъгли като на IPS или близо до тези,опресняването едва ли ще е различно.За мен е супер предложение,за съжаление не помня в коя тема е писан,за да го изкарам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LED+VA BenQ 21.5", Wide, Full HD, DVI, Говорители, Реален контраст 5000:1, черен, GW2260M

Това е монитора , но са му завишили леко цената!

Преди месец-месец и половина този монитор можеше да се вземе с ваучер(който се печелише елемнатарно) на цена към 160лв. където беше страхотна оферта!

Реших да сложа Дела, винаги може да мине и стози и ще останат някй лев примерно за по-голям хард или кутия с отделно захранване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междинна сума 661,75 лв.

ДДС (20%) 132,35 лв.

Крайна цена 794,10 лв.

Обща стойност - 215.00 лв.

Общо: 1009.00лв.

Мисля, че това изчерпва темата! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това + това = 1069лв с безплатна доставка за монитора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
XECUTIONER,

лощо няма,ама предлагаш монитор с TN матрица и макар да са написали ъгли от порядъка на 160/170,това съвсем не е така,да не говорим за цветовете;TN матрица-само,ако е 120 Hz за над 1000 лв.Е,то и коментираните по-горе монитори не са с кой знае каква матрица (като Dell е с 6bit e-IPS на LG),но са значително по-добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.