Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте реших да си взема нов pc.От стария мога да използвам само двд записвачка.Ще се използва за всички нови игри.Предложете ми някоя конфигурация (компютър и монитор).По възможност с резолюция 19**:10** и шест ядрен процесор.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шест ядрен процесор струва над 1 000 лв. та няма как да стане. Парите са малко дори за четири ядрен + читаво видео щом трябва и монитор да се включи.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Обща стойност - 1 037.45 лв. с ДДС

Eто по-добро бредложение но не е с "шест ядрен":
Обща стойност - 1 045.36 лв. с ДДС
Редактирано от CpuKiller (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам много затова се допитвам до вас,с амд фх няма ли да стане?

Ще стане ама просто не е шест ядрен само по-надпис е така пък и ще е по-добре с по-добра карта и X4 750K.

Aма просто с 1000лв и вклучен монитор в цената не може да се направи "геймарска" машина .

Но се пак аз ти предложих два варианта който лично за мен са що годе перфектни за цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно предложение от мен с качествен монитор!

ASROCK FM2A75M-DGS BULK FM2

ATHLON X4 750K /BOX/FM2

4G DDR3 1600 SILICON POWER

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

GB GV-R779OC-1GD

CM K280 W/ELITE 500W

710лв.

+ 333лв. за Dell 23'' U2312HM

Общо 1044лв. , като монитора е с безплатна доставка!

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и да решиш искаш по-качествен монитор или монитор който пак ще ти свърши работа но по-лошо качество на картината и по-висока  производителност. 

И по-малак хард.

(Не казвам че конфига на колегата е лош да не ме разберете така.)

Избора е твой вземи каквото предпочиташ.

ЕДИТ:

Какво стана с старата ти тема или си малко лъжец каквито се навъдиха доста или нещо друго?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук от всичко - най-важен е монитора , защото от него зависи здравето на очите !!! Така ,че според мен да се реже от всичко друго ,но не и от монитор !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук от всичко - най-важен е монитора , защото от него зависи здравето на очите !!! Така ,че според мен да се реже от всичко друго ,но не и от монитор !

Като човек с диоптър придобит от седене пред едно старо CRT, подкрепям това на 100%.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със същия монитор съм(става въпрос за DELL) и същата видео карта,но с малко по-добър процесор(i3 3220).Перфектна картинка просто,заслужава си всяка една стотинка.Дори на най-ниските настройки игрите изглеждат чудесно,но все пак зависи и от играта.На колегата playalistic конфигурацията е чудесна и според мен изчерпва темата - ще се справи чудесно с игрите,ще може да се играят най-новите заглавия на средни/високи/максимални настройки.

Редактирано от Magneto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и да решиш искаш по-качествен монитор или монитор който пак ще ти свърши работа но по-лошо качество на картината и по-висока  производителност. 

И по-малак хард.

(Не казвам че конфига на колегата е лош да не ме разберете така.)

Избора е твой вземи каквото предпочиташ.

ЕДИТ:

Какво стана с старата ти тема или си малко лъжец каквито се навъдиха доста или нещо друго?

реших да взема нов монитор щото стария 17 инча с мизерно ниска резолюция..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

playalistic,беше напипал някакъв 21.5" MVA за 200 лв,няма ли го вече,та да му го предложиш и с разликата да вдигне рама и картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

playalistic,беше напипал някакъв 21.5" MVA за 200 лв,няма ли го вече,та да му го предложиш и с разликата да вдигне рама и картата?

4 гб рам е достатъчна според мен за всяка игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4 гб рам е достатъчна според мен за всяка игра

Съгласен,но защо да не вземеш монитор с добра матрица за 200 лв и да пренасочиш парата към друго,което си решиш,стига да ти го предложи момчето и да го харесаш.

Ето количка от мен за 788 лв и остават 200 лв за монитора,който,надявам се,playalistic ще напише.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен,но защо да не вземеш монитор с добра матрица за 200 лв и да пренасочиш парата към друго,което си решиш,стига да ти го предложи момчето и да го харесаш.

Не приятел... не го карай да взима боклук от 200 лв... Монитор не се взима всеки ден !!! А и както казах здравето на очите е най-важно ,защото един път загубиш ли зрението си , неможеш да го върнеш !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не приятел... не го карай да взима боклук от 200 лв... Монитор не се взима всеки ден !!! А и както казах здравето на очите е най-важно ,защото един път загубиш ли зрението си , неможеш да го върнеш !

Специално коментираният монитор,доколкото си спомням,е с 1920/1080 21.5" с MVA матрица (която отстъпва на IPSa цветово,но с по-добър контраст,като под ъгъл лилавее,а IPSa сивее),матова и 178/178 ъгли като на IPS или близо до тези,опресняването едва ли ще е различно.За мен е супер предложение,за съжаление не помня в коя тема е писан,за да го изкарам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LED+VA BenQ 21.5", Wide, Full HD, DVI, Говорители, Реален контраст 5000:1, черен, GW2260M

Това е монитора , но са му завишили леко цената!

Преди месец-месец и половина този монитор можеше да се вземе с ваучер(който се печелише елемнатарно) на цена към 160лв. където беше страхотна оферта!

Реших да сложа Дела, винаги може да мине и стози и ще останат някй лев примерно за по-голям хард или кутия с отделно захранване!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междинна сума 661,75 лв.

ДДС (20%) 132,35 лв.

Крайна цена 794,10 лв.

Обща стойност - 215.00 лв.

Общо: 1009.00лв.

Мисля, че това изчерпва темата! :D
Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това + това = 1069лв с безплатна доставка за монитора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
XECUTIONER,

лощо няма,ама предлагаш монитор с TN матрица и макар да са написали ъгли от порядъка на 160/170,това съвсем не е така,да не говорим за цветовете;TN матрица-само,ако е 120 Hz за над 1000 лв.Е,то и коментираните по-горе монитори не са с кой знае каква матрица (като Dell е с 6bit e-IPS на LG),но са значително по-добри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.