Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Silviya Eneva

Nokia 5530 XM -проблем с повиквания

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам проблем с nokia 5530 xm .Когато набирам някого или когато някой позвъни на мен ,след като дигна /ми дигнат/ не чувам човека отсреща,а той ме чува .Получава се като едно безкрайно викане на "ало,ало.." докато не затворя .Оправя се само след като изключа телефона ,извадя батерията и я сложа пак . Не винаги ми прави тези номера,но през ден -два . Някакви идей ? 

п.п Забравих да вметна ,че и стария ми телефон правеше така /sony ericsson s 500 / Започвам да си мисля ,че може да е от СИМ картата..възможно ли е ? 

Благодаря предварително : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Пробвайте с друга сим карта. 2. Мястото от което звъните/звънят ВИ, да не е закрито и обхвата да пада. Преди време имах подобен проблем с сензацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е от обхвата :) ще пробвам с друга сим карта ..други идеи ? 

Телефонът работи, а ти само не чуваш така ли? Ако е така най-вероятният проблем е слушалката за смяна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от stoian32
      Здравейте ! Взех си от ''ebay'' Нокия 6500 слайд , голям фен съм на старите нокий.Но телефона е кодиран от някакъв английски оператор.Въпроса ми е преди да го занеса на някой майстор дали няма някакъв начин сам да си разкодирам . доколкото разбрах не е много трудно.Ще съм ви много благодарен ако ми обясните , ако е възможно как става.Благодаря ви много.
    • от xSilvia
      Здравейте,
      Моля за съвет какво да направя? Започна да се появява тази сутрин една сива неправилна вертикална черта, в десния край на дисплея на телефона.
      Той е NOKIA LUMIA 735.
      До момента, вече година, никакъв проблем с него. Бях го забравила в банята. Да не е влязла влага ? Но чертата се увеличава, спуска се надолу като тънка вадичка. И не изчезна като го отворих.
      Чертата се забелязва ясно когато телефона е с угаснал екран. Не пречи изобщо за работа. За момента. В режим на работа също се забелязва но много слабо, като светло сива.
      Или е натиснат ? Какво да направя, за да се възстанови, и какво му е според вас? Много разчитам на него, и дори така да остане ще се радвам, само да не спира да работи.
      Силвия

• от stoian32
      Здравейте имам следния проблем с телефон ''Nokia Asha 300''.Имам мобилен интернет но телефона не ми дава да вляза във никоя страница , когато напиша линк към  гугъл примерно зарежда малко и ми изписва ''forbiden'' значело забранен но защо е забранен от настройките на интернет спрях защити където пишеше но пак не ме пуска.Дава ми да вляза във фейсбоок,ликипедия.Но като напиша линк към някакъв сайт какъвто и да е не ме пуска.Настройките на интернета уж ги направих както е описано и както гледах в интернет ако имам такъв проблем но не мога да го оправя.Дори във нокия меню не ме пуска само във фейсбоок и  ликипедия .Благодаря ви много !
    • от silla15
      Питането ми е простичко, не съм на ти с технологиите, но могат ли да се проверят изходящите обаждания, дори да са изтрити от хронологията! Телефонът ми е обикновенна Nokia.
    • от 0rangew
      Какво ви е мнението за този телефон? Мисля да си го взимам и имам въпрос относно това как работи с Фейсбук и ЮТуб защото ги използвам редовно  . Също така разбрах и за приложението "Here Transit" какво мислите за него, работи ли на този модел?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.