Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

blabla222

безплатен хост на .ком

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам дали имате представа дали има такива безплатни хостове на .ком или ако може да ми кажете кои са най - евтините и в същото време добри. Благодаря много! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правите ли разлика между хостинг и домейн?

Хостинг е мястото, където файловете на вашият уеб сайт например се съхраняват, а домейн е това през което потребителите ще отварят вашият уеб сайт, тоест завършващото на .com във вашият случаи.

Безплатни домейни на .com няма. Трябва да си купите.

Естествено, безплатни хостинги, макар и не много добри има, и в зависимост от конкретният хостинг може би в някой случаи да успеете успешно да си насочите домейна към него, и да платите реално само за домейн.

Много хостинг компании дават примерно 1 месец безплатен хостинг, когато закупите домейн от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добри домейни на .com ако може да ми кажете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добри домейни на .com ако може да ми кажете

какво да ви кажем за тези домейни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ми препоръчате такива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ми препоръчате такива

домейн или регистрант?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ми препоръчате такива

Изясни си първо нещата и тогава задавай смислени въпроси, в нета има достатъчно информация, стига да искаш да се научиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.