Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MasterTroller2014

Проблем с фотоапарат Samsung ST65

Препоръчан отговор

Искам да сваля снимките от картата на пц-то но като отворя картата след като съм свързал апарата със компа ми излизат 3 файла големи по няколко Байта

Memdata.bin

pmp_usb.ini

winamp_metadata.dat

В упътването прочетох, че трябва да се използва 32 битовите версий на Windows пък моя е

Windows 7 Ultimate SP1 64 bit

Предварително Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да сваля снимките от картата на пц-то но като отворя картата след като съм свързал апарата със компа ми излизат 3 файла големи по няколко Байта

Memdata.bin

pmp_usb.ini

winamp_metadata.dat

В упътването прочетох, че трябва да се използва 32 битовите версий на Windows пък моя е

Windows 7 Ultimate SP1 64 bit

Предварително Благодаря!

пробвахте ли да прочетете картата с някакъв кардрийдър? инсталирахте ли драйвери, за моя Канон без тях нищо не се вижда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери няма, проверих в сайта на производителя. Ако може да ми кажете за какъв кардрийдър става въпрос да се пробвам. Оказасе ,че имам под ръка 32 бита windows на лаптоп но пак същия резултат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери няма, проверих в сайта на производителя. Ако може да ми кажете за какъв кардрийдър става въпрос да се пробвам. Оказасе ,че имам под ръка 32 бита windows на лаптоп но пак същия резултат

катдрийдър - устройство за четене на разнообразни флаш карти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си помислих за някакъв софтуер. Кардрийдър нямам пък и късно вечер и няма от къде да намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще проверя

Пак същия резултат

А на лаптопа няма ли?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.