Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Това чудо на техниката Titan Siberia TTC-NC55TZ(RB) за 59 лв в *икем какво е? Заинтригуван съм от дизайна,размера,5х8 мм тръби успоредно на фана,два фана 120 и 140 мм,59 лв,ако бяха го направили и с директен контакт на тръбите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо на техниката Titan Siberia TTC-NC55TZ(RB) за 59 лв в *икем какво е? Заинтригуван съм от дизайна,размера,5х8 мм тръби успоредно на фана,два фана 120 и 140 мм,59 лв,ако бяха го направили и с директен контакт на тръбите...

Тук въпрос има ли? Доста по изчанчени модели има. Направили са го така уж да охлажда и рамта. Какво му се чудиш? Директен контакт с рамта ли да има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е какво е,как е и дали ще хлади добре,защото цената е супер.Не разбирам сарказма ти.Добре е за тези с Айви и Хасуел да слагат охлаждания с директен контакт (заради пастата и малкият кристал),за да отнема по-бързо топлината.Конкретният охладител не е така.Решението за един обърнат към дъното фан може и да е много полезно,който се е занимавал с клок,знае как греят мосфетите.И ред разни такива мисли.Желанието ми е някой,който има умна мисъл за охлаждането или го е пипал,да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е какво е,как е и дали ще хлади добре,защото цената е супер.Не разбирам сарказма ти.Добре е за тези с Айви и Хасуел да слагат охлаждания с директен контакт (заради пастата и малкият кристал),за да отнема по-бързо топлината.Конкретният охладител не е така.Решението за един обърнат към дъното фан може и да е много полезно,който се е занимавал с клок,знае как греят мосфетите.И ред разни такива мисли.Желанието ми е някой,който има умна мисъл за охлаждането или го е пипал,да сподели.

Ода за охлаждане за 60лв няма кой да напише. Тоя фан към дъното освен да се бърка във въздушния поток не знам какво охлажда. Щом толкова си в час с нещата кое грее при клок, би  трябвало да се сещаш че най-добре ще хлади водно охлаждане, пък можеш да го вържеш и на видеото и чипсета, даже и на рамта съм виждал на радиатора. С по-голям радиатор и силна помпа. В предния ми пост нямаше сарказъм, а неразбиране какво питаш.

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-------

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук има ревю на охладителя. Според мен е малко изгъзица това чудо  на техниката но наистина се справя добре с охлаждането поне на Феном.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз разгледах някакво ревю,в което го дават,че се справя по-зле от 212 Ево.Макар тия ревюта да са малко ала-бала,интересът ми се поизгуби,но все пак бих го пробвал,ако имах възможност,за да видя как влияе 140ската на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...но все пак бих го пробвал,ако имах възможност,за да видя как влияе 140ската на дъното.

Положително, ще влияе. Както писа по-горе мосфетите греят, 140-ката, ще им угася страстите. Това е една от причините да не харесвам водни охлаждания като погледнеш с инфрачервена камера и разликата е заслепителна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.