Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,търся технически данни за горепосочения модел,рових в google но нищо не открих.Интересува ме до минус колко градуса работи,год.на пройзводство и.т.н.,мерси предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не намирам в подробните каталози такъв модел. Да не би да си го объркал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,не съм,просто машината е за японския пазар,а не за европа и за това е така.,или е бая дърт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та по темата,по фактура това е номера.,но вчера след работа погледнах климатика и номера е:AN 22 EKS-W,излизат резултати,но не и това което ме интересува.Ако има някой врял и кипял по тези климатици ще се радвам да ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та по темата,по фактура това е номера.,но вчера след работа погледнах климатика и номера е:AN 22 EKS-W,излизат резултати,но не и това което ме интересува.Ако има някой врял и кипял по тези климатици ще се радвам да ми помогне.

Като цяло съм много доволен от Дайкин. Имаме два климатика у нас, единия е такъв, другия накакъв "китаец". Ако искаш да се стоплиш само Дайкин ти върши работа. Иначе за конкретния модел не мога да ти помогна. Доволен съм от фирма "Костов клима" - двама души са, единия е собственика, но човека се занимава с това от години и всичко ти обяснява. Коректни са и няма да ти разкъртят цялата къща. Ето: http://kostovclima.alle.bg/ Надявам се да съм помогнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.