Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mudancho

Въпрос за набиране на стационарен телефон

Препоръчан отговор

Здравейте,ситуацията е следната:

Набрал ме е сутринта стационарен телефон ,минаващ през централа. Като тръгвам да връщам обаждане обаче,ме изхвърля.

Има ли начин да разбера номера и да се свържа с отсрещната страна или няма как да стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,ситуацията е следната:

Набрал ме е сутринта стационарен телефон ,минаващ през централа. Като тръгвам да връщам обаждане обаче,ме изхвърля.

Има ли начин да разбера номера и да се свържа с отсрещната страна или няма как да стане?

не става, той излиза от този номер и инфо за вътрешния има само в логовете на централата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става, той излиза от този номер и инфо за вътрешния има само в логовете на централата

възможно ли е някой да ми прати 2 SMS-а ако може да ми пише на skype : georgi_ivanov121 спешно ми трябва )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

възможно ли е някой да ми прати 2 SMS-а ако може да ми пише на skype : georgi_ivanov121 спешно ми трябва )

защо не си пратите сам през сайта на оператора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.