Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

darkw0lf

Драйвери за toshiba satellite

Препоръчан отговор

Здравейте! Става дума за  лаптоп - toshiba satellite c50-a-14g. Инсталирах му win.7 pro. x64 иииии драйвъри така и не открих. Започнах проба с такива за 8-ца... Видеото добре, интернет по ЛАН има, но безжичен няма. Нямам идея какъв е адаптера. моля за помощ!

post-306310-0-91057500-1374841138_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Става дума за  лаптоп - toshiba satellite c50-a-14g. Инсталирах му win.7 pro. x64 иииии драйвъри така и не открих. Започнах проба с такива за 8-ца... Видеото добре, интернет по ЛАН има, но безжичен няма. Нямам идея какъв е адаптера. моля за помощ!

А на сайта на производителя пробвахте ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, от там, но са само за осмица. Вече и не помня какво пробвах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, от там, но са само за осмица. Вече и не помня какво пробвах.

Добре де, защо си купувате машина с 8 след като мислите да й инсталирате 7? И даже не проверявате на сайта на производителя дали има драйвери за тази версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха - това е добър въпрос. Пратих майка ми да си купи едно, тя се върна с друго, но както и да е... в краен случай осмица.

Ако някой има време и желание, да заповяда в компютъра. До сега не съм инсталирал и работил на седмица и с цялото ровене вече взе да ми писва...

Ще съм благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има дравери и за уиндоус 7, но не затова пиша.

Вчера температурата на чипсета (Intel Panther Point HM70, Intel Ivy Bridge) беше 67 градуса, а сега е 64. Не намерих информация какви са нормалните граници. Висока ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.