Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Bai Mangal

WiFi Проблем

Препоръчан отговор

Здравейте, момчета. От няколко дни с един лаптоп имам проблем с безжичната интернет връзка. Проблема е следния: Като се свържа с рутера у дома, ми дава, че имам ограничен достъп,(а сега и на друго място същия проблем) а чертичките са пълни. След като вляза в отстраняване на проблеми, ми изписва, че "Може да има проблем с драйвера за адаптера Безжична мрежова карта". И явно не е от рутера, щом и на друго място ми прави този проблем. Сигурно ще трябва да се преинсталират драйверите, до колкото четох след като търсих отговор на проблема. Ако може да ми помогнете, ще съм ви много благодарен. Ето и модела на лаптопа и другите неща: Aser Aspire E1-531, мрежова карта: Atheros AR5BWB222 Wireless Network Adapter (мисля, че това е модела),  ОС: Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Упражнение №1. Преинсталирай си драйвера за WI-FI връзката и рестарт. Aко,продължава проблема следва упражнение №2. Отваряш командният прозорец с администраторски права. ipconfig /release - копираш,поставяш и ЕNTER. ipconfig /renew - копираш,поставяш и ЕNTER. netsh winsock reset catalog - копираш,поставяш и ЕNTER. netsh int ip reset reset.log  - копираш,поставяш и ЕNTER. Следва рестарт и си готов.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да намеря точните драйвери, които да изтегля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез чичко Гугъл влизаш в http://freedownloadnotebookdriver.blogspot.com/2013/02/acer-aspire-e1-531-drivers.html и според 32bit. или 64bit. ти е системата си сваляш и инсталираш драйвера за Wireless.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо стана и по зле. Уж деинсталирах старите драйвери и инсталирах новите, ама сега си седи един Х долу, където показваше наличните интернет връзки... Свалих драйверите за 32 бита, интелските, ама тц, нищо не става....... След като вляза в "Промяна на настройките на адаптера",  ми излиза само локална връзка, а преди имаше и безжична...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към този модел имаш диск с драивери,инсталирай си ги от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали е било възможно от аваста да ми е правило този номер, тъй като преди 1-2 дена му изтече лиценза и за това да ми даваше ограничен достъп? А не мога ли да се направи backup на лаптопа, че съвсем се умешах с тия драйвери... От диспечер на устройства/ мрежови карти само 1 си работи без проблем, другите 5 не... И не може да се актуализират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С диска по бързо и лесно,за Аваста не знам аз съм W8 и си ползвам вградения дефендър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не се шашкай!Явно си на ВИЕ с компютъра а,иначе всичко е елементарно. Инсталирай  драйвера от диска. След това цъкни на иконката долу вдясно.Въведи си паролата и си гледай кефа.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Meрси пичове, още преди няколко часа го оправих, като инсталирах драйвера от диска, но чак сега седнах на лаптопа. Мерси, живи и здрави да сте ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава премини към Упражнение №3. Отвори хладилника.Вземи си една ледена Kameniтza и си пийни за наше здраве и твое удоволствие. И само Botev Plovdiv. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава премини към Упражнение №3. Отвори хладилника.Вземи си една ледена Kameniтza и си пийни за наше здраве и твое удоволствие. И само Botev Plovdiv. 

E aз съм си чорбарче, ама все пак успех срещу швабите и шампионска титла за 100 годишнината на левски :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.