Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Понеже искам да си купя нова видео карта (http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-EAH6670-DIS-1GD5/picture.html) която може да подкарва дота 2 и да върви добре , искам да ви попитам дали ще има проблем със захранването това е конфигурацията . 

2 x 1gb ram

Intel 2 x 2.800 ghz

Дъното е на foxcon мисля че е това http://www.techfuels.com/attachments/motherboard/5633d1221913456-foxconn-45cm-motherboard-foxconn-45cm-motherboard.jpg

Имам 2 захранвания - 1. ATX-420W 2. trenosonic T-350ATX незнам кое е по добро ако може да ми кажете . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете са боклук, и опасни за хардуера.

Може ли да ми препоръчаш някое захранване за посочената конфигурация ,  което да върши работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FSP350-60APN 85+ или ако можеш да дадеш малко отгоре CORSAIR 350W VS350W VS CP-9020052  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чифтето е същата работа като фсп-то но е 5 лв. по-евтино и като гледам и по-тихо. Става въпрос за CTG-350-80P.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чифтето е същата работа като фсп-то но е 5 лв. по-евтино и като гледам и по-тихо.

Може да се мине по-тънко и с румънското нджой, но като че ли фортрона е посредата и е по-малкото "зло". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Njoy е по-доброто захранване но и по-скъпото. Всъщност цената дадена от производителя е 90 лв. та не е толкова евтино. Явно има няква врътка щом у нас е 73 лв. но с намалена гаранция.

Освен ако не говориш за пасивното което не е добър избор.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчаш някое захранване за посочената конфигурация ,  което да върши работа

Колко е бюджета за захранването и картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е достатъчно, но доста рисковано за ползуване! Ето ти едно на добра цена + видеокарта: 

BB код:

Обща стойност - 204.72 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.