Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да се посъветвам със вас сега съм със inno3d 9800gt 1gb върши ми работа но искам нещо по ново какво бихте ми препоръчали до 270лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sapphire HD7790 DUAL-X OC 1GB - 261 лв.

Това е най-добрата видеокарта за бюджета. Като сложим и около 8 лв. за доставката ще станат 270 лв.

Разбира се ако ще пестим GB имат значително по-евтин вариант но не е с толкова добро охлаждане.

Ако обаче говорим за FullHD монитор е желателно да вземем 2GB вариант на картата - GB HD7790 OC 2GB

Проблема е че е 12 лв. над бюджета а като сложиш и доставката ще станат 290 лв.

Във всеки случай която и да вземеш ще е много по-добра а и по-икономична та няма да се наложи смяна на захранването. 

HD7790 VS 9800GT

пс. 650TI не я предлагам понеже е хем по-лакома хем по-зле - GTX650TI VS HD7790 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останалите компоненти какви са? Да не се окаже, че заради някой стар и бавен процесор няма да има смисъл от нова видеокарта?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четри ядрен е мисля че беше AMD днес като го зглобя защото ще боядисвам капаците ще ви кажа за процесора и дъното.  

Редактирано от gamerbgs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon II X4 645  е процесора извинявам се за по горе еднаквото от телефон съм го писал и е станала грешка дъното е ASRock 760GM-GS3

Редактирано от gamerbgs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon™ II X4 645  е процесора извинявам се за по горе еднаквото от телефон съм го писал и е станала грешка дъното е ASRock 760GM-GS3

В такъв случай вземай предложението на Naruto или тази
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане на моят компютър нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.