Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zubracha

Въпрос относно Intel HD

Препоръчан отговор

Здравейте, ще сглобявам Ivy Bridge конфигурация, като за сега съм избрал само процесора- i3 3220, дъното после ще го мислим. Въпросът ми е относно вградената в процесора графика- при ползване на основна външна карта (Radeon 6750), възможно ли е да се активира интелската графика без да включвам монитора към нея чрез изходите на дъното?

Знам само че при лаптопите е възможно, от настройките на амд картата си избираш при кои приложения, коя карта да използва, там обаче монитора си седи включен на едно място :D

При настолните машини не знам дали е същото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро,  Не, това е напълно невъзможно. Правилно за мобилните компютри, но при персоналните все още не е налична такава функция/технология. Така, че тези входове на дънната платка, не са за украшение, разбира се.  Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теория е възможно, Virtu-Universal-MVP - в синтетичните тестове дава прираст, ама дали ще си заслужава при реални игри незнам, от това което се намира в нета май прави повече пречи отколкото помага. Плюс това тестовете са с i7-3770k който е с по-мощно видео от i3-3220

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.