Премини към съдържанието
aristotel777

RQ: Колелото на времето - Робърт Джордан

Препоръчан отговор

Има ли някой представа откъде мога да изтегля книгите на Джордан от поредицата - Колелото на времето в електронен вариант.

Аз имам 1 окото на света; 2. великият лов; 8. Пътят на кинжала.

А да и да бъдат на Български.

Просто първата дума на света ми бе на този език;

Първата ругатня също;

Първата мъка и разочарование;

Първото обяснение в любов също;

Прочетете началото на История славянобългарская

"Но някои не обичат да знаят за своя български род, а се обръщат към чужда култура и чужд език и не се грижат за своя български език, но се учат да четат и говорят по гръцки и се срамуват да се нарекат българи. О неразумни и юроде! Защо се срамуваш да се наречеш българин и не четеш, и не говориш на своя език? Или българите не са имали царство и държава?"

Езика е невероятен и ние сме една от малкото нации които имаме собствена писменост. ЕДНА ОТ 7 НА ТАЗИ ПЛАНЕТА

Редактирано от infinity1305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една от седем!? Сигурен ли си!? То вярно, че повечето са ана латиница, ама си има един куп писменост. Веднага се сещам за китайската, японската, гръцката, арабската. Може би бих се сетила още, ама в по-късен час. :) Ама може и ти да си прав.

Знам, че темата е стара и aristotel777 отдавна си е намерил книгата, но предлагам, ако фенове на Джордан във форума, да я използваме за дискусия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.