Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KovachX

Прехвърляне на СМС на компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте, 

първо да се извиня, че не съм търсил, но ми трябва спешно. Майка ми е със SAMSUNG D900E. Иска да си премести съобщенията и контактите на компютъра си. Някой може ли да каже как става?! Знам, че може, защото го беше правила със стария си телефон. Ако може кажете по-подробно как се прави. 

Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си софтуер за синхронизация, но официалният е много бъгав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си софтуер за синхронизация, но официалният е много бъгав.

Може ли линк да го сваля или нещо от сорта?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung PC Studio от сайта на Samsung или някой друг софтуерен портал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung PC Studio от сайта на Samsung или някой друг софтуерен портал.

Благодаря. Ще я погледна :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че не си с Андроид - официалният им софтуер на Samsung - KIES е невероятно бъгав, дори по време на инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от StefanoV08
      Здравейте, имам проблем със USB флашки. Пробвах със много флашки и резултата е един и същи. Компютърът ми е със 4xUSB 3.0 отзад и 1xUSB 3.0 отпред, останалите са USB 2.0. Където и да включа флашката не иска да качва файлове (музика, филми и т.н.) със повече от 5 MB/s. Първоначално мислех, че това е нормално, но след като пробвах с един лаптоп видях, че разликата е огромна от сорта на 10 MB/s. 
      Параметрите на компютъра са:
      Intel Core i5 - 6500
      Ram 8 Gb
      GEFORCE GTX960 2gb ddr5
      Asrock B150 PRO4/D3 
      П.С. Дори със кабел към смартфон прехвърля по същия начин.
    • от devil13
      Здравейте значи искам да питам дали може да прехвърля договора си с оператор на друг човек. Причината е че на мен просто в момента тази услуга за която плащам не ми е необходима и не я използвам. А пък друг приятел иска точно тази услуга харесва му и ще му върши работа. Та въпроса ми е дали ще може да прехвърлим договора на негово име за да може той да си плаща сметката и така да си я ползва.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Използвам 64 битов win 8.1 от доста време ,за него заделях в C: 60Gb ,и като цяло до вчера нямах проблеми със свободното пространство. Като цяло игри почти не играя ,но ми се намери свободно време и реших да изтегля Euro Truck Simulator 2 ,който инсталирах в D: ,но при инсталация сама се създава папка в My Documents ,която е към C: ,там се поставят модове и стоят сейфове за играта ,но явно модовете му дойдоха в повечко и останах с някакви 600мб свободно място в C:. Искам да попитам ,има ли някаква алтернатива въпросните модове да се прехвърлят в D: ,така че всичко да си работи нормално? 

• от Несаница
      Здравейте!
      Искам да си прехвърля снимките, видеата и т.н. от телефона на компютъра, но е невъзможно.
      Първо не ми излиза като какво да го добавя, апосле общата папка Phone е 11GB, а папките на тази снимка са празни почти. Има само сваляните снимки от интернет и т.н., но не и правените от мен. Нито пък видеата.

• от Greak
      Здравейте, попаднах в следната ситуация: Имам настолен компютър, който е с ужасна звукова карта (Няма никакъв бас, правил съм всякакви настройки, но няма оправяне), но имам и лаптоп, който ми харесва какъв звук вади. Та сега към въпроса: Как мога да прехвърля звука (целия, не само от "X" плеър) от настолния към лаптопа в реално време ? И двата компютъра са свързани на една Wi-Fi мрежа, но има възможност и директна LAN връзка да бъде направена ( компютър - компютър ). Настолния компютър е с Windows 7 x64, а лаптопа с Windows 7 x86. Знаете ли някакви програми, които могат да ми решат "проблема" ? От известно време търся в интернет, но така и не намерих нищо полезно освен да пусна Media Streaming на Windows Media Player, което не ми върши работа... Благодаря предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.