Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, 

първо да се извиня, че не съм търсил, но ми трябва спешно. Майка ми е със SAMSUNG D900E. Иска да си премести съобщенията и контактите на компютъра си. Някой може ли да каже как става?! Знам, че може, защото го беше правила със стария си телефон. Ако може кажете по-подробно как се прави. 

Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си софтуер за синхронизация, но официалният е много бъгав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си софтуер за синхронизация, но официалният е много бъгав.

Може ли линк да го сваля или нещо от сорта?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung PC Studio от сайта на Samsung или някой друг софтуерен портал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung PC Studio от сайта на Samsung или някой друг софтуерен портал.

Благодаря. Ще я погледна :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че не си с Андроид - официалният им софтуер на Samsung - KIES е невероятно бъгав, дори по време на инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от StefanoV08
      Здравейте, имам проблем със USB флашки. Пробвах със много флашки и резултата е един и същи. Компютърът ми е със 4xUSB 3.0 отзад и 1xUSB 3.0 отпред, останалите са USB 2.0. Където и да включа флашката не иска да качва файлове (музика, филми и т.н.) със повече от 5 MB/s. Първоначално мислех, че това е нормално, но след като пробвах с един лаптоп видях, че разликата е огромна от сорта на 10 MB/s. 
      Параметрите на компютъра са:
      Intel Core i5 - 6500
      Ram 8 Gb
      GEFORCE GTX960 2gb ddr5
      Asrock B150 PRO4/D3 
      П.С. Дори със кабел към смартфон прехвърля по същия начин.
    • от devil13
      Здравейте значи искам да питам дали може да прехвърля договора си с оператор на друг човек. Причината е че на мен просто в момента тази услуга за която плащам не ми е необходима и не я използвам. А пък друг приятел иска точно тази услуга харесва му и ще му върши работа. Та въпроса ми е дали ще може да прехвърлим договора на негово име за да може той да си плаща сметката и така да си я ползва.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Използвам 64 битов win 8.1 от доста време ,за него заделях в C: 60Gb ,и като цяло до вчера нямах проблеми със свободното пространство. Като цяло игри почти не играя ,но ми се намери свободно време и реших да изтегля Euro Truck Simulator 2 ,който инсталирах в D: ,но при инсталация сама се създава папка в My Documents ,която е към C: ,там се поставят модове и стоят сейфове за играта ,но явно модовете му дойдоха в повечко и останах с някакви 600мб свободно място в C:. Искам да попитам ,има ли някаква алтернатива въпросните модове да се прехвърлят в D: ,така че всичко да си работи нормално? 

• от Несаница
      Здравейте!
      Искам да си прехвърля снимките, видеата и т.н. от телефона на компютъра, но е невъзможно.
      Първо не ми излиза като какво да го добавя, апосле общата папка Phone е 11GB, а папките на тази снимка са празни почти. Има само сваляните снимки от интернет и т.н., но не и правените от мен. Нито пък видеата.

• от Greak
      Здравейте, попаднах в следната ситуация: Имам настолен компютър, който е с ужасна звукова карта (Няма никакъв бас, правил съм всякакви настройки, но няма оправяне), но имам и лаптоп, който ми харесва какъв звук вади. Та сега към въпроса: Как мога да прехвърля звука (целия, не само от "X" плеър) от настолния към лаптопа в реално време ? И двата компютъра са свързани на една Wi-Fi мрежа, но има възможност и директна LAN връзка да бъде направена ( компютър - компютър ). Настолния компютър е с Windows 7 x64, а лаптопа с Windows 7 x86. Знаете ли някакви програми, които могат да ми решат "проблема" ? От известно време търся в интернет, но така и не намерих нищо полезно освен да пусна Media Streaming на Windows Media Player, което не ми върши работа... Благодаря предварително.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.