Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам следния проблем:Когато сваля примерно субтитри за някой филм ги отваря ето по този начин: http://prikachi.com/images.php?images/111/6394111y.jpg ще съм ви ужасно БЛАГОДАРЕН,ако ми помогнете ;х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следния проблем:Когато сваля примерно субтитри за някой филм ги отваря ето по този начин: http://prikachi.com/images.php?images/111/6394111y.jpg ще съм ви ужасно БЛАГОДАРЕН,ако ми помогнете ;х

Какво е разширението на този файл, който си ни снимал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е разширението на този файл, който си ни снимал?

Личи се по хедъра че е рар :)

Дезархивирайте първо файла, това е архив

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sub файловете не могат да се преправят с notepad, за разлика от srt. Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама то на картинката, над бутона за старт менюто си пише rar файл. :D Колегата да си оправи асоциациите с програмите.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама то на картинката, над бутона за старт менюто си пише rar файл. :D Колегата да си оправи асоциациите с програмите.

Това е файла който е маркиран в папката и не е задължително този от снимката. Мисля че се опитва да редактира субтитрите, но нека да си каже... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво направи, че ми е интересно?

Това е файла който е маркиран в папката и не е задължително този от снимката. Мисля че се опитва да редактира субтитрите, но нека да си каже... 

Capnemo, ти каза, виж заглавието, започва с Winrar.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво направи, че ми е интересно?

Capnemo, ти каза, виж заглавието, започва с Winrar.

Заглавието е друго нещо, ти говореше за друго. А всеки един файл може да се кръсти както си решиш. И capnemo не каза на мен лично, изказа се по темата. Аз пък ти казах на теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sub файловете не могат да се преправят с notepad, за разлика от srt. Цък

Къде видя, че е sub, а с notepad може да се прави всичко, дори да си преправяш 3d обекти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавието е друго нещо, ти говореше за друго. А всеки един файл може да се кръсти както си решиш. И capnemo не каза на мен лично, изказа се по темата. Аз пък ти казах на теб.

Автора не е кръщавал нищо. Субтитрите, повечето си идва пакетирани в рар архив. Не виждам разлика за това което говори автора и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде видя, че е sub, а с notepad може да се прави всичко, дори да си преправяш 3d обекти.

Ти с нотепад може и совалка да пратиш на луната, но sub файл няма да редактираш. Ако успееш искрено се възхищавам на уменията ти.

Автора не е кръщавал нищо. Субтитрите, повечето си идва пакетирани в рар архив. Не виждам разлика за това което говори автора и аз.

Не можеш да четеш. Разлика има с това което говори capnemo и ти. Не ти и автора. Тази икона над старт менюто няма нищо общо със заглавието. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.