Премини към съдържанието
arrsena

Проблем с записване на видео на cs

Препоръчан отговор

Значи тегля си camtasia studio и като записвам как играя cs и после ми излиза само черен екран на записа теглех и fasteone и с нея така черен екран...

Моля ви кажете как да го оправя или защо е така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не греша по време на игра в конзолата се пишеше нещо и почваше записа. След което записания файл се отваряше с дадена програма но не помня коя и как беше точно. Записаното файлче мисля че беше в CS,Valve-папка/cstrike и съответното име което си задал в конзолата. Също пробвал ли си и с FRAPS?

ПП: Провери си резолюцията и драйвърите. Може да се окаже и от настройки в програмата/и.

Редактирано от duskwood (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато започнеш да играеш пишеш в конзолата record "името на фаила, който искаш да заснемеш" (без кавичките)

Като свършиш пишеш stop и после намираш файла по име. Той ще е в разширение .dem - напиши в google: cs 1.6 How to make demos in avi или нещо подобно и ще ти излязат хиляди варианти. Един път стане ли вече видеото в .avi е готово за финална обработка с всяка една програма. 

Това е най-лесния начин освен ако нямаш хубава машина, на която спадовете на fps при записване с fraps да не ти се отразяват на играта - тогава записвай директно с фрапса както каза "колегата" :D (Аз лично не го предпочитам, защото после е блъскане на главата с тези фйлове, където се получават по 10GB)

Успех

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато снимаш с Camtasia, не можеш да записваш на игри поради много различни причини. FRAPS е най-добрият геймърски recording software.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана? Всичко наред ли е с клиповете вече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.