Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте сглобявам един компютър и искам да взема някой хард диск или 500GB или 1TB но мисля да е 500GB за да има повече пари за други части от вас искам да ми кажете кои са най добрите и евтините благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата м-у двата диска не е чак толкова голяма, за да "спестите за другите части" 1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA  114лв с ДДС 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M 88лв с ДДС  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май бая теми напуска! Не е много коректно при положение че колегите ти правят цялостна конфигурация и в нея естествено включват най-доброто за бюджета! За харда тошибата, която ти препоръчва Just Human е стабилна, бърза и безшумна!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да не се бъркаш в моите работи колко теми съм пуснал и не е нужно да спамиш във всяка :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти може да се държиш по-добре с хората които искат да ти помогнат, нали приятел :) Не тръгвай с рогата напред, при положение, че очакваш помощ от нас!

Разликата е 20лв грубо. С 20 лв нито по-хубав процесор ще купиш, нито видео карта нито нищо :)

Редактирано от ChrisJobs (преглед на промените)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.