Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Извинете,можеби тук не е мястото,но искам да споделя проблем които възникна на скоро.

Стартирах HDTune,и прегледах Health-а на хардиска,за всеки случай.Отначало не обърнах внимание,че има три маркирани реда в програмата и срещу тях пише Warning.И исках да знам дали хардиска си отива  :(  За всеки случай прикачих скрийн от програмата.

post-335405-0-44914100-1375363345_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе той SMART не е зле, WARNING дава при промяна на критичен атрибут, ама диска ти ПРЕГРЯВА и може и преждевременно да си замине, ако продължава така. Що не си почистиш компютъра и не сложиш едно вентилаторче да му духа?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да провериш кабела на диска, защото често дефектен такъв прави подобни проблеми. :)

Успех !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете,можеби тук не е мястото,но искам да споделя проблем които възникна на скоро.

Стартирах HDTune,и прегледах Health-а на хардиска,за всеки случай.Отначало не обърнах внимание,че има три маркирани реда в програмата и срещу тях пише Warning.И исках да знам дали хардиска си отива  :(  За всеки случай прикачих скрийн от програмата.

Има и още едно малко ерорче,което ми излиза при стартиране на pc-то,не мога да разбера дали не е от Daemon Tool-са.

http://imageshack.us/a/img12/5445/l8tx.jpg

Моя съвет е да провериш кабела на диска, защото често дефектен такъв прави подобни проблеми. :)

Успех !

Ще проверя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

daemonu.exe е част от драйверите за NVIDIA,в нета препоръчват преинсталация или обновяване на драйверите,обаче след деинталирането им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.