Премини към съдържанието
zeziok

Програма за магазин

Препоръчан отговор

Здравейте, вече близо месец си търся безплатна или "друга" програма за магазин . Трябва ми да мога да вкарам в групи и под групи артикулите си , с която мога да разделям продажбите по различни доставчици и да мога да смятам остъпки , да има отделен модул продажби . Не ми се дават 200 лв за малко магазинче с 300 артикула , нито водя счетоводство с нея нито нищо съвсем елементарни неща , но да не е и точно в ексел да ги правя. След огромно търсене и Аванта май най-много се доближи до изискванията ми , но след като я инсталирам ми изписва да стартирам Mysql сървър и , че няма връзка с него . Кокви ли не версий на тази програма теглих и не успях да направя база данни  и връзка с програмата . Какво ще ми препоръчате . Едно като предимствата пред програмата след като съм въвел артикулите при продажба да има нещо като ПОС модул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги  , никой ли не може да ми каже как да създам база данни "склад" с потребител и парола на mysql след като съм го инсталирал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вече близо месец си търся безплатна или "друга" програма за магазин . Трябва ми да мога да вкарам в групи и под групи артикулите си , с която мога да разделям продажбите по различни доставчици и да мога да смятам остъпки , да има отделен модул продажби . Не ми се дават 200 лв за малко магазинче с 300 артикула , нито водя счетоводство с нея нито нищо съвсем елементарни неща , но да не е и точно в ексел да ги правя. След огромно търсене и Аванта май най-много се доближи до изискванията ми , но след като я инсталирам ми изписва да стартирам Mysql сървър и , че няма връзка с него . Кокви ли не версий на тази програма теглих и не успях да направя база данни  и връзка с програмата . Какво ще ми препоръчате . Едно като предимствата пред програмата след като съм въвел артикулите при продажба да има нещо като ПОС модул.

Не знам каква е тази аванта, но трудно ще намериш безплатна програма за обслужване на магазин, т.е. за бизнес, която да удовлетворява всичките ти изисквания. Нали и програмистите искат хляб да ядат. Иначе има един безплатен пакет - Xampp, който ще ти инсталира MySql server, Apache server, PHP и др. работи. В пакета има и phpMyAdmin с който удобно се създават управляват MySql бази данни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.