Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zeziok

Програма за магазин

Препоръчан отговор

Здравейте, вече близо месец си търся безплатна или "друга" програма за магазин . Трябва ми да мога да вкарам в групи и под групи артикулите си , с която мога да разделям продажбите по различни доставчици и да мога да смятам остъпки , да има отделен модул продажби . Не ми се дават 200 лв за малко магазинче с 300 артикула , нито водя счетоводство с нея нито нищо съвсем елементарни неща , но да не е и точно в ексел да ги правя. След огромно търсене и Аванта май най-много се доближи до изискванията ми , но след като я инсталирам ми изписва да стартирам Mysql сървър и , че няма връзка с него . Кокви ли не версий на тази програма теглих и не успях да направя база данни  и връзка с програмата . Какво ще ми препоръчате . Едно като предимствата пред програмата след като съм въвел артикулите при продажба да има нещо като ПОС модул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги  , никой ли не може да ми каже как да създам база данни "склад" с потребител и парола на mysql след като съм го инсталирал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вече близо месец си търся безплатна или "друга" програма за магазин . Трябва ми да мога да вкарам в групи и под групи артикулите си , с която мога да разделям продажбите по различни доставчици и да мога да смятам остъпки , да има отделен модул продажби . Не ми се дават 200 лв за малко магазинче с 300 артикула , нито водя счетоводство с нея нито нищо съвсем елементарни неща , но да не е и точно в ексел да ги правя. След огромно търсене и Аванта май най-много се доближи до изискванията ми , но след като я инсталирам ми изписва да стартирам Mysql сървър и , че няма връзка с него . Кокви ли не версий на тази програма теглих и не успях да направя база данни  и връзка с програмата . Какво ще ми препоръчате . Едно като предимствата пред програмата след като съм въвел артикулите при продажба да има нещо като ПОС модул.

Не знам каква е тази аванта, но трудно ще намериш безплатна програма за обслужване на магазин, т.е. за бизнес, която да удовлетворява всичките ти изисквания. Нали и програмистите искат хляб да ядат. Иначе има един безплатен пакет - Xampp, който ще ти инсталира MySql server, Apache server, PHP и др. работи. В пакета има и phpMyAdmin с който удобно се създават управляват MySql бази данни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.